Wpis z mikrobloga

Szczerze? To się cholernie cieszę, że się ochłodziło;) Kurteczka i luz, nawet deszcz sobie przeboleję. I wiatr. Bo to luz. Jak sobie przypomnę kilka tygodni temu po 35+ w moim mieszkaniu i pracy. Każdego dnia umierałem. Teraz? Ulga #polska
  • 56
  • Odpowiedz
@Ravenlot: Też lubię jesień i zimę. W upały nie da się żyć. Ani pracować, ani spać. Jak jest gorąco to każda próba ochłodzenia kończy się u mnie w najlepszym wypadku katarem i drapaniem w gardle. A jak jest zimno, to zakładam ciepłe i mięciutkie sweterki, do tego herbatka i jakaś rozgrzewająca zupka i wieczór przy kominku. Zimą nie choruję, a latem ciągle coś, covid też złapałam w lipcu. Nie ma nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Ravenlot: zawsze śmieszy jak przygłupy lubujące się w upałach jedyne co potrafią stwierdzić to to że ktoś na pewno musi być gruby jeśli nie lubi lata XDD
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: xDDDDDDDDDDD, nie bądź śmieszny brainlecie. Cywilizowani ludzie sobie jadą ze 2 razy w ciągu zimy na narty w Alpy na tydzień i mają więcej życia społecznego niż ty przez cały rok. Aha i nie zapomnij nazwać mnie piwniczakiem, grubasem i czym tam jeszcze nazywacie ludzi jeśli tylko mają inny pogląd na pogodę niż wy.
  • Odpowiedz
@Ravenlot
@sylwke3100 gdzie wy mieszkacie?:) Przyjechałem w wczoraj do PL z Turcji, gdzie była lampa i 32 stopnie codziennie i pogoda jest tutaj fantastyczna, cały dzień łaziłem w krótkim rękawku, piłem kawkę na ławce w parku i chłonąłem aurę. Dzisiaj pogoda jest jeszcze lepsza niż wczoraj ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ravenlot: No to się wyprowadź na północ, będziesz miał taką pogodę cały czas. Po co mieszkasz w klimacie którego nie jesteś w stanie znieść?
  • Odpowiedz
Wiesz o tym, że nie tylko ludzie grubi maja gruczoły potowe?


@Kefaveli: ale tylko grubasy mają zwały tłuszczu które ich dodatkowo ogrzewają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym tak lubicie ciepło, a siedzicie potem w aucie z klimą i w biurach XD


@Kefaveli: tak jak ktoś wspominał, zimą się ogrzewasz, odkręcasz grzejniki, palisz w piecu,
latem włączasz klimę. Już nie mówię o tym, że nikt nie
  • Odpowiedz