Wpis z mikrobloga

@ladymysterio: albo inny sezon, ale opowiadał dosyć szczegółowo o ich umowach, castingach, zakazie wypowiadania się publicznie itp. Generalnie obczaiłem tych typów na tiktoku i poziom intelektualny to "dno i metr mułu" więc w sumie pasowaliby do Hotelu :)
@ladymysterio na moje love island, do 7 edycji jeszcze nie ma. Wczoraj oglądałam kawałek love island, jest koleś z mojego miasta, chodził z moim chłopem do szkoły i ma laskę
@agahej: taki napakowany z odstajacymi uszami? Co gdzies tam mowil ze mial laske z dzieckiem i jest w parze z Paula ktorej nikt nie lubi? Bo byl jeszcze taki Paweł co szybko odpadł i nie wiem na razie kto wszedł w trakcie casa amor bo jestem do tylu.
@agahej: tak to będzie następna edycja pewnie, bo ja się o tym dowiedziałem na początku wakacji i mówił to tak jakby dopiero umowy mieli podpisane, nie pomyślałem przecież, że te odcinki dużo wcześniej były kręcone dla obu sezonów ostatnich.
@Dominias: w pierwszej edycji love island weszli bracia Tyburscy jako uczestnicy, nawet jeden z nich dość długo był później w związku z jedna dziewczyna z Li, potem w którejś późniejszej edycji weszli wykonywać zadanie z porodem. wątpię, że powtórzą podobną akcję