Wpis z mikrobloga

Wyborne

Jacek Bartosiak wrzucił film z Szefem Sztabu Generalne. Z kontekstu wynika że panowie nie pierwszy raz rozmawiają ze sobą oraz że możemy się spodziewać kolejnych nagrań.

Panie @wolskiowojnie

Jedynym Pana argumentem by nie wziąć udziału w debacie z Bartosiakiem jest to że jego ANW jest „skompromitowana” w wojsku i nie będzie się Pan schylał do tej skompromitowanej teorii. Jak to jest że generalicja uważa że warto rozmawiać z Bartosiakiem, a Pan, że nie jest on wart dyskusji z Panem? I tylko stać Pana na uszczypliwości zza węgła?

A propos, w swoim czasie twierdził Pan że Bartosiak jest tak szkodliwy że powinien się nim zająć kontrwywiad. Czy pociągnie Pan myśl dalej że panem generałem również powinna się zająć SKW skoro wpuszcza B na salony?
#wojsko #ukraina #polska

Nuwada - Wyborne

Jacek Bartosiak wrzucił film z Szefem Sztabu Generalne. Z konteks...
  • 50
@Nuwada:
1. Zmień profilowe boś onuca.
2. Bartosiak nie ma wykształcenia odpowiedniego do formułowania takich tez. To ze ktoś z nim rozmawia nie znaczy ze wprowadzi jego dziwne wymysły.
3. @wolskiowojnie nie jest adwersarzem do debaty, bo zajmuje się trochę inna i bardziej szczegółowa tematyka.
4. Mylisz Mirek pojęcia najzwyczajniej i ta wojna pokazała, ze ANW nie sprawdziłaby się w takim wymiarze.
@Nuwada: Jako subskrybent zostałem bardzo miło zaskoczony. To, że zna się z gen. Skrzypczakiem, to wiem od kilku miesięcy, ale gen. Andrzejczak? Miła odmiana. Ostatnie miesiące, to było bardziej „Tragedy&Feature”. Obnoszenie się wyrazami bliskoznacznymi, angielskimi hasełkami i rzucaniem „ha! Nie przeczytałeś ANW!”. Powinni takiego turbosłowianina, zapomniałem, jak on ma, zaorać. Ta jego tabelka „ANW” nie ma nic wspólnego z zawartością ANW, ja to wiem, S&F to wie. Jednak kontrargumentem nie może
@Therionn:

1. Zmień profilowe boś onuca.

2. Bartosiak nie ma wykształcenia odpowiedniego do formułowania takich tez. To ze ktoś z nim rozmawia nie znaczy ze wprowadzi jego dziwne wymysły.

3. @wolskiowojnie nie jest adwersarzem do debaty, bo zajmuje się trochę inna i bardziej szczegółowa tematyka.

4. Mylisz Mirek pojęcia najzwyczajniej i ta wojna pokazała, ze ANW nie sprawdziłaby się w takim wymiarze.


2. Brtosiak i Woski obaj nie studiowali na AON,
@Therionn:
2. 3. Nawet jeśli Bartosiak byłby słabym nie-ekspetem, to jednak dalej jest bardzo popularny i wpływowy (wiadomo że czyta go np Kaczyński).

Czyli warto warto by ktoś kompetentny wziął go w obroty w debacie. Dla naszego wszystkich dobra.
@Nuwada:
1. Przesłuchałem wywiadu Bartosiaka z gen Andrzejczakiem. Nie rozmowy, nie debaty, wywiadu. 15% mówił dr Bartosiak, 85% gen Andrzejczak. Poziom pytań - ogólniki, ładne gładkie żeby się rozmówca nie spocił. Widać zdenerwowanie dr Bartosiaka i rozbawienie i luz gen Andrzeczaka. Ciekawa co się przed wydarzyło.
2. Duży poziom gładkiej ogólności ciekawy jestem cz.2.
3. Fakt przeprowadzania wywiadu ma się NIJAK do kwestii tego że ANW nie jest dyskutowana czy brana