Wpis z mikrobloga

Mirki jak wygląda sytuacja z transportem w Bieszczadach poza sezonem? Kursują jakieś busy albo pks?
Zrobiłem sobie wstepnie wycieczki ale trasy kończą mi się po kilkanascie km od miejsca gdzie zostawie samochód.
Wiecie gdzie znajdę rozkłady jazdy z miejscowość Brzegi Górne i Ustrzyki Górne w kierunku na Cisną ? W internecie znajduje mi jakieś bzdury

Druga sprawa. Chciałbym odwiedzić jakąś cerkiew (lub kilka zależnie od pogody) . Na które warto zwrócić uwagę ? A moze wiecie lub macie numery telefonów do osób, które się nimi opiekują żeby się umówić?
Informacie w necie są tak chaotyczne i pełne nic niewnoszących stronek z noclegami, ze szok. Cięzko jest jakoś sensownie zaplanować urlop w tamtych rejonach. Dziesięć lat temu był chaos i widze, że dalej sie nic nie zmieniło( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gory #bieszczady #podrozujzwykopem #podroze
WiesniakzPowolania - Mirki jak wygląda sytuacja z transportem w Bieszczadach poza sez...

źródło: comment_1664192375NYuOeUvacafRJmjavtvWmi.jpg

Pobierz
  • 12
@WiesniakzPowolania wiesz co, byłam teraz i co prawda nie korzystaliśmy z busów, bo nasze trasy to albo pętla albo schodziliśmy tak samo do auta, ale bardzo dużo tych busów się tam kręciło. Schodziliśmy z Tarnicy do Wołosatego i stał jakiś bus na parkingu, potem przyjechał następny. Podobnie koło Brzegów kręciło się sporo busów. Jednak nie odpowiem na pytanie skąd dokąd, bo nie miały żadnych kierunków napisane. Była tylko kartka BUS na szybie
@flookir: w jeden dzień POł Wetlińska od Smerka z zejsciem w Brzegach Górnych i drugi dzień Caryńska od Brzegów do Ustrzyk. Rodzina pierwszy raz w Bieszczadach to idziemy w klasykę.
Do tego zwiedzanie zapory i chciałbym odwiedzić jakieś cerkwie. Jakbyś był gdzieś tam w okolicach to cyknij fotkę rozkładu jazdy w Brzegach Górnych lub Ustrzykach Górnych z przystanków w kierunku na Cisną. Będę wdzięczny.
@WiesniakzPowolania: właśnie wróciłam z Bieszczad i dwa razy brałyśmy autostopowiczów, którzy przejechali się na busach. Ponoć busiarze życzą sobie 80 zł za kurs, albo czeka się aż nazbiera się sensowna liczba chętnych do realizacji przejazdu. ( ͡º ͜ʖ͡º) Ogólnie ja robiłam pętelki z uwzględnieniem przejścia kawałka trasy po asfalcie, żeby dotrzeć do auta.
Jeśli chcesz to mam kilka numerów busów spisanych "z polecenia", mogę podesłać to