Wpis z mikrobloga

Kuchnia do oceny
Obok lodówki duże szafki z tego powodu że na dole jest zmywarka, a nad nią miejsce na kontakty oraz małe agd(ninja 9 in1, blender, ryzowar)
2 wersję, pierwsza z płytkimi szafkami, druga górne głębsze.
Blat laminowany (granit nie dla robaka), servo drive dla szuflady że smieciami

#remontujzwykopem #kuchnia #mieszkaniedeweloperskie
Pobierz Sylwester_Zwalon - Kuchnia do oceny
Obok lodówki duże szafki z tego powodu że na dol...
źródło: comment_1664344801xv6nkbxsttGKhjUmwRQXUJ.jpg
  • 130
: z jedna komora gdzie odstawie umyty garnek?


@Sylwester_Zwalon: do zmywarki albo na jakąś ścierkę lub ociekacz. W tym zlewie to nawet gara nie umyjesz, więc i tak nie będziesz musiał go odstawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja mam podkładkę do suszenia naczyń z Ikei i jak mi się naczynia nie mieszczą do zmywarki to ją rozstawiam. Dobrze wydane 11zł ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Sylwester_Zwalon: a ja uważam, że lepiej mieć jednym ciągiem większy blat.
Np. robisz pizze - potrzebujesz kawał blatu żeby zrobić sam placek i miejsce obok żeby rozłożyć składniki.
W tym wariancie z indukcją na półwyspie nie masz ani jednego miejsca żeby się z tym zmieścić.
Faktycznie zlew 2 komorowy jest super, ale tu faktycznie słabo z miejscem.
Duże cargo o którymś ktoś pisał zastępuje spiżarnie, ale kiedyś w wynajmowanym mieszkaniu miałem
@Sylwester_Zwalon: v.2.2 dużo lepsze, chociaż rzeczywiście może brakować ciągłości blatu i będzie problem z okapem. Zostaje filtr węglowy nie podpięty do wentylacji
Jesli chodzi o gniazdka to do lodówki i piekarnika możesz zrobić za słupkiem, meble i tak odstają 50cm od ściany, więc jest miejsce żeby pociągnąć kabel za nimi.
W wyspie zrób sobie gniazdko wysuwane z blatu i na pewno jeszcze w samych rogach - gdzie najpewniej pójdzie ekspres do
@Sylwester_Zwalon: nie czytałem komentarzy ale rzuciło mi się w oczy to v2.2. Nie idź w to; jest bardzo bez sensu. Mam podobnie i najchętniej wrzuciłbym tu granat. Rozwaliłeś sobie fajne duże miejsce robocze na 3 kawałki z czego 2 jeszcze masz w rogach (mega niewygodne). W zasadzie nie masz miejsca roboczego jakbyś chciał zrobić coś więcej niż kanapki.
@Sylwester_Zwalon A sory, widzę już update projektu xD ten ostatni wygląda optymalnie v 2.2 Jest szansa że będzie chlapać płyta na salon ale nie widzę innego wyjścia. Chyba że coś ozdobnego dać przed (np listwa z posadzonymi przyprawami: bazylia, mięta, oregano). Wtedy jeśli coś chlapnie to pójdzie w glebę tych właśnie roślin.

Może to być wyższe lub niższe, w każdym razie całkiem się nie zasłonisz ale wystarczy na tyle żeby nie leciało
Pobierz bajeron - @Sylwester_Zwalon A sory, widzę już update projektu xD ten ostatni wygląda ...
źródło: comment_1664356564Su6rlh9D5ODEuu1uGngpjm.jpg