Wpis z mikrobloga

Jadać dziś na siłownie, nawigacja poprowadziła mnie ulicą nawigacyjną w Krakowie, jakie było moje zaskoczenie gdy zobaczyłem że na środku ulicy, gdzieś w jej połowie długości stał sobie samochód, chciałem zrobić zdjęcie i pan upomniał mnie że jestem na drodze prywatnej, ktoś wie jak mogę sprawdzić, która droga jest prywatna? I czy droga prywatna powinna być w nawigacji i czy nawigacja powinna kierować przez taką drogę ( _)
pic rel, samochód blokujący drogę, a obok niego znak "teren prywatny", dodam ze przed wjazdem na drogę takiego znaku nie ma

#krakow #prawojazdy #drogi #praworuchudrogowego #prawo
typowywykopek - Jadać dziś na siłownie, nawigacja poprowadziła mnie ulicą nawigacyjną...

źródło: comment_1664376974do3DsxrqnsynQdW3zrTMjV.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
I czy droga prywatna powinna być w nawigacji i czy nawigacja powinna kierować przez taką drogę ( _)


@typowywykopek: mapy w nawigacji dodają ludzie a ludzie popełniają błędny lub mają niekompletną wiedzę

nie wspominając już o historiach gdzie mapy prowadziły ludzi do jeziora albo prosto w rzekę

technicznie to jak już to w nawigacji powinna widnieć conajmniej informacja, że np. trasa prowadzi przez drogi o ograniczonym dostępie
  • Odpowiedz