Wpis z mikrobloga

@KusyZTR: bez premium to nawet nie ma sensu przeglądać immoscouta ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak szukasz czegoś na start to warto posprawdzać portale typu wunderflats gdzie można w miarę łatwo i przez internet znaleźć mieszkanie na 3-12 miesięcy. Troche drożej i tylko umeblowane, ale lepiej (moim zdaniem) to niż dojeżdżać ze Szczecina :).
@SmutnoMi: tak naprawde pracuje tylko 3 dni od pon do srody, zmieniłem zleceniodawce i ten nie gwarantuje zakwaterowania, musze wlasnie sie zastanowic co z tym zrobic ale dzieki za podpowiedzi.
bez premium to nawet nie ma sensu przeglądać immoscouta


@SmutnoMi: bzdura, u spółdzielni miejskich nie ma znaczenia, a prywatne oferty to cyrk - ograniczenia czasowe, +30% droższe, kolejki oglądających na 50 osób, no i śmiem twierdzić że bez niemieckiego to można pomarzyć
@SmutnoMi: zależy która spółdzielnia i powiedziałbym 50/50 z tym WBS, ale co najważniejsze - są spółdzielnie, które naprawdę niedyskryminują i wszystko odbywa się algorytmami/losowaniem (losowanie osób na oglądanie, losowanie kolejne z kim podpisać umowę), więc dobra opcja dla osób bez niemca, na dziwnych umowach, z niskim/wysokim dochodem itp. Wymagania też są żadne. U mnie nawet 3 payslipów nie było, a powiedzieli że ok. Przy prywatnych ogłoszeniach źle by mi było płaszczyć