Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedyś myślałam że aby mieć ogarniętego faceta wysokiej jakości to samej trzeba być na podobnym poziomie. Wydawało mi się że taki mężczyzna chce mieć partnerkę ambitną, dobrze zarabiającą jak on sam, dorównującą mu. Dlatego też ciągle podnosiłam sobie poprzeczkę, rozwijałam się, robiłam studia, kursy, staże, starałam się o awanse. Lecz po latach okazało się że rzeczywistość wygląda zgoła inaczej - mężczyźni wcale nie patrzą na status, zarobki, ogarnięcie, ambicję. Rówieśnicy 30-35 lat którzy mi się podobają wolą dziewczyny 23-27 lat, patrzą na takie cechy jak młodość, uroda, świeżość, urok, opiekuńczość, ciepło. Mną z kolei zainteresowani są 40-latkowie po rozwodach dla których jestem "młoda", ale mi nie podobają się starsi, tylko rówieśnicy.

Ja wcale nie mam do nikogo pretensji, nawet do siebie, bo po prostu kiedyś myślałam że świat działa inaczej, wydawało mi się że mężczyznom imponują zaradne "kobiety sukcesu", twardo stąpające po ziemi, które ogarniają życie podobnie jak oni, a tak naprawdę nie ma to dla nich znaczenia a wręcz przeszkadza... Gdybym wiedziała to wcześniej, to inaczej wykorzystałabym swój prime time, a tak to spędziłam go na pogoni za wykształceniem i karierą, bo z racji pochodzenia musiałam zaczynać od zera.

#zwiazki #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6336081913aa097904f322a3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 90
patrzą na takie cechy jak młodość, uroda, świeżość, urok, opiekuńczość, ciepło.


@AnonimoweMirkoWyznania: trzeba bylo spytac facetow czego szukaja a nie sugerowac sie nie wiadomo czym. jaki ogarniety zyciowo 35latek bedzie szukal 35 latki jeszcze w typie jakiejs "boss woman"? odpowiedz brzmi zaden, moze szukac w przedziale 20-25 i cecach jakie sama wymienilas, z tego samego powodu tez toba interesuja sie ludzie po 40. zostaje albo zmniejszyc standardy jesli chcesz w podobnym
Gdybym wiedziała to wcześniej, to inaczej wykorzystałabym swój prime time, a tak to spędziłam go na pogoni za wykształceniem i karierą, bo z racji pochodzenia musiałam zaczynać od zera


@AnonimoweMirkoWyznania: no to nie tę wiedzę zdobywałaś jaka była naprawdę potrzebna ;)
a poza tym ustawianie swoje życia pod "czyjeś wymagania" czy raczej wyobrażenia o tychże też jest słabe. Lepiej robić to co się czuje/chce bo wypływa ze środka a nie "ze