Wpis z mikrobloga

Zerwałam z chłopem po 5 latach, 5 lat żyłam nadzieja że będzie lepiej, że każdy związek ma trudności ale wspólna praca przyniesie dobre owoce. W końcu przestałam się łudzić. Chłop pracoholik, ciągle praca, nauka albo siłownia. Prosiłam o wyjścia gdzieś razem, o pomysły na ciekawe spędzanie weekendów, na wycieczki poza miasto. Jedyne co mógł mi zaoferować to wyjścia do pobliskiego parku. niestety jak to na wykopie mówią kobiety potrzebują emocji, różnica charakterów i chyba lepiej po 5 latach niż po 15 się tego dowiedzieć. #zwiazki #rozstanie
  • 108
@manjobanjo: no tak, tylko pytanie czy łatwiej znaleźć nowego chlopa bez problemow czy naprawic problemy u swojego obecnego¯\_(ツ)_/¯ pzoa tym w życiu nikt nie mowil ze ma być łatwo, czasem trzeba komuś pomoc kosztem siebie
@manjobanjo: stawiam sie na przeciw temu co zrobiłaś ale jestem w bardzo podobnej sytuacji co twoj chlop (pracoholizm, silka i brak czasu na cokolwiek innego) i troche byłaby lipa gdyby moja partnerka zwyczajnie mnie zostawiła zamiast 'walczyc' zwlaszcza, ze jestescie razem piec lat
@peszmerd: rozumiem, tylko że aktualnie jestem w takim stanie że mi się odechciewa wgl związków. Mam poczucie że to tylko kompromisy, podwójne obowiązki domowe, stres i tyle. Moze jakby Twoja partnerka mówiła co rusz że chce czegos nowego, coś pozwiedzać albo gdzieś pójść na jakieś wspólny sport jak tenis czy rolki to nie mów jej, że ona tylko wymyśla, nie docenia tego ile czasu jej poświęcasz, którego nie masz i że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@manjobanjo: kazdy ma swoje problemy. Z drugiej strony kogos moze #!$%@? ze ktos ciagle chce cos robic i wychodzic zamiast odpoczac wspolnie, skupic sie na karierze itd. Zerwac jest latwo, dobrego chlopa i wytrwac w 5 letnim zwiazku znow trudniej.
@manjobanjo: Ale to jest #!$%@?. Napisałaś, że rozstałaś się z chłopem, z takich a nie innych powodów, bo się nie zgadzaliscie jeśli chodzi o prorytety i zapatrywania. I co teraz? I teraz musisz się jeszcze użerać z hordą chłopów, którzy próbują Ci wcisnąć "a może to Ty byłaś nudna", "a co Ty chcesz roszczeniowa p0lko, chłop chce się uczyć i zarabiać" i cała masa tego #!$%@?. A dlaczego? Bo jesteś babą.
@manjobanjo Ale ile w końcu miał w tym bicku?

I tak, kobiety potrzebują czuć, że są dla faceta ważne, że się o nie troszczy, czasami zrobi dla nich coś miłego ot tak, czy coś sam wymyśli i je gdzieś zabierze.


@alfka Jak z dzieckiem. Choć właściwie to nie, gorzej - za dzieciaka jest przynajmniej 500+ xD
Zdradzę ci sekret - jeśli sam zainteresowany nie ma ochoty się zmienić i nie widzi, że ma problem, to choćbyś stanął na rzęsach twoja pomoc nic nie da.


@gdziesomojeokulary: dzięki, to niesamowicie tajemna wiedza.

Cała sztuka w tym, żeby druga połówka zrobiło tak, żeby tamta osoba się zmieniła. Jak to idą słowa przysięgi? W zdrowiu i w chorobie? Na dobre i na złe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szaryAlibaba: klasyka. Jak chłop ambitny i ma naładowany kalendarz od rana do wieczora w dni robocze i potrafi się nie nudzić w weekendy to źle - gość ma motywację do zasuwania na siłkę, pracuje i się regularnie kształci, a ta jeszcze narzeka xdddd. Po prostu ma inną hierarchię wartości, niż ty i w sumie dobrze dla was obojga, że to koniec. Znajdziesz sobie upragnionego ekstrawertycznego normika.

Różowym się nie dogodzi xd
@manjobanjo:

Prosiłam o wyjścia gdzieś razem, o pomysły na ciekawe spędzanie weekendów, na wycieczki poza miasto. Jedyne co mógł mi zaoferować to wyjścia do pobliskiego parku.


To mi się podoba - to jest aż tak bardzo stereotypowe. Chłopie, masz pomyśleć, jak zorganizować mi czas, ja nic nie zaproponuję, to Ty masz myśleć xD

OPko, w życiu żadna kobieta (nawet moja żona) nie zaplanowała mi od A do Z jakiegoś wyjazdu, jak
@manjobanjo: Nie oczekuj od ludzi, ze przestaną się rozwijać by spełnić twoje zachcianki. Ciężko się rozwinąć u boku takiej osoby. Gość w przyszłości będzie ustawiony finansowo i w zajebistej formie i bez kuli u nogi. Narzekanie bierze się z twojego podejścia do życia, by robić tak by się nie narobić. Gdy kobieta może zarobić w godzinę 1000 zł to powie, ze może pracować tylko 3 godziny w miesiącu by starczyło na