Wpis z mikrobloga

Padłem ofiarą #bmw choć długo walczyłem

Za jakiś czas będę stał przed wyborem samochodu i tak luźno szukałem jakieś "fajnej" furki początkowo do 15k i limit rósł.
Na moim radarze były m.in. Alfa Romeo Brera, 159, VW Scirroco, Focus ST, Saab 9-3 Aero <3, Lexus IS250d, czy Benz CLK320 także z rozstrzałem.

Jednak pokręciłem się na otomoto przy bawarach, patrzyłem na E90 i E92 (który też w #!$%@? kusił, ale znacznie więcej siana za fajny motor) i finalnie wróciłem do fury na którą już wiele lat temu patrzyłem - E46 330Ci. #!$%@? XD ale się w tej furze zakochałem. Mam już swoją wizję co w tę furę włożę etc., żeby była przyjemna. Nie mogę się doczekać.

Tylko z lekkim niepokojem podchodzę do tego czy uda mi się dobry egzemplarz dostać nie musząc płacić #!$%@? wie ile, bo w DE one są znacznie droższe. Mój ojciec ma warsztat, sam też robię trochę, więc same naprawy aż tak mnie nie bolą.

I #!$%@? PYTANIE WAŻNE - co myślicie o tych widebody kitach, rocket bunny etc. Mając takie M54B30 w qp wiem, że miałbym ciągoty, żeby go tak podłubać i zestawić z fajnymi felami i maską GTR, ale ciekawe jestem czy nie jest to troche "ricerowe" w oczach innych, bo mi się w #!$%@? podoba i chciałbym takim czymś jeździć. Tylko te 231KM w takim czymś i skóra w środku XD

#samochody #e46 #carboners #motoryzacja
mafiozorek3 - Padłem ofiarą #bmw choć długo walczyłem

Za jakiś czas będę stał prze...

źródło: comment_1664640710JOxBD29l9jCr9C5X0A6HPN.jpg

Pobierz
  • 30
@mafiozorek3: 330Ci brzmi rozsadnie, doprowadz ja do stanu fabrycznego i ciesz sie normalnym wozem. Jak zrobisz z tego cos jak to z foty ponizej, to za 3-5 lat trafi na zyletki, bo takim ulepem malo kto bedzie chcial jezdzic, a tym bardziej pakowac kase w naprawy
@mafiozorek3: najpierw to znajdz rozsądną 330 niezajechana za która ktoś Ci krzyknie ponizej 30k.
Jak trafisz mpakiet to bym serii nie ruszał, ostatecznie jakaś felga.
Te wszystkie poszerzanie, glebienie to taki kolejny etap wiesniackiego tuningu po astikach z lat 90tych, ale każdy robi pod siebie
@kipowrot: Jakie audio masz i jak się spisuje?
I czy kojarzysz jak wygląda rynek i w jakiej cenie rozsądny polift manual może być? Bo ciężko mi to wyczuć.
Najchętniej bym kupił coś #!$%@? i sam poskładał.

231KM i 6,5s do setki to nie jest moim zdaniem baza do robienia z tego auta co wygląda na potwora

Otóż to. Od razu na myśl przyszło wrzucenie turbo, ale łatwo się o wszystkim myśli,
mafiozorek3 - @kipowrot: Jakie audio masz i jak się spisuje?
I czy kojarzysz jak wyg...

źródło: comment_1664643233nODQMHZSGfxiO0lyA3fQZE.jpg

Pobierz
@mafiozorek3 ja mam Harmanna i gra to bardzo dobrze, kumpel mial zwykle audio w Coupe i było dużo gorzej. Suby w bagażniku robią robotę.
25-30k chyba trzeba dać. Ja mam 6biegow (tylko od 2003 polifty mają 6b) i imho tylko taka ma sens, bo można jeździć trasą szybko (3,5krpm 170kmph).
Jak chcesz coś szybkiego to kup uderzone 335i z N54. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nissany to porażka, zero
kipowrot - @mafiozorek3 ja mam Harmanna i gra to bardzo dobrze, kumpel mial zwykle au...

źródło: comment_1664644083XdrzF1q3hJbSyrUwaH6540.jpg

Pobierz
@mafiozorek3: Ciekawosc. Jak masz 50k na calosc, to bym bral 330Ci z mpakietem z VINu, a jak taki cudak 4fun to przekladka z anglika jak i tak ma byc na gume do zucia robiony, za ulamek kwoty egzemplarza fabrycznego. A to ma frajde dawac? Sprobuj sie w offroad pobawic. Ja na start jakis czasu temu kupilem WJ 4.7 V8 za grosze, jakis zawias i pakiet startowy wstawilem a upalalo sie swietnie