Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy( ͡° ͜ʖ ͡°), jest jedna rzecz jaka mi przeszkadza w #onedrive Jeśli się poprawi/zmodyfikuje zdjęcie na telefonie już po wysłaniu go do OneDrive, to OneDrive nie zaktualizuje już tego pliku w chmurze. Przypuszczam że ma już gdzieś "odhaczone", że taki plik został wysłany i drugi raz mimo, że uległ zmianie go nie wyśle. Tak samo działa to na #android jak i #iphone ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czy wiecie jak to objeść?
  • 7
@forest23 myślałem o bardziej systemowym rozwiązaniu ale spoko mogę i tak spróbować:) to co mnie rozczarowało w iphonie to problemy z wysyłaniem większych plików do OneDrive, pliku 4 GB w żaden sposób nie jestem wstanie przesłać ręcznie, mimo że w automacie potrafił zsynchronizować nawet 5gb filmiki tak ręcznie ani razu cały czas wątek OneDrive musi być na wierzchu i samo wygaszenie ekranu telefonu powoduje, że musi to być wznawiane i nigdy nie
@michoopro: wypróbuj inny soft do synchro z chmurami, bo cała ta łandrajwowa paść to działa w kratkę i najlepiej to jest wymuszać synchro a dokumenty to już wgl lepiej pchać ręcznie

btw. różne softy mogą tworzyć m.in. versioning, więc jak się nie ma dużej ilości docsów to jest to zajebista opcja. Wiadomo, miejsca za darmochę zawsze mało ()