Wpis z mikrobloga

@Ppolaczek: Wypowiedź pochodzi z konferencji Jeśli nie Unia, to co?, mającej miejsce w 2002 roku - nie wiem jakie kraje miał na myśli wtedy Korwin, ale nawet w Europie mieliśmy poza UE chociażby Szwajcarię, Norwegię i Islandię.

PS

Germania to pojęcie geograficzne, nie odnosi się do bytu państwowego (podobnie jak Sarmacja Europejska).
@Ppolaczek:

Miał na myśli tylko co tu palnąć żeby kuce były zadowolone


Te kuce, które były wtedy w żłobku (bo przecież dzisiaj wszyscy są w gimnazjum)? Ja na tej konferencji nie byłem i nie znam dalszej części cytatu, ani pozostałych wypowiedzi. Myślisz, że nikt nie zapytał o jakie kraje chodzi, bo tylko na Wykopie znajduje się elita intelektualna, która była w stanie przejrzeć niecną manipulację Korwina?

Podobnie jak ja nie wiesz
@Vealheim:

Myślisz, że nikt nie zapytał o jakie kraje chodzi


Więc co odpowiedział?

sytuacji sprzed dziesięciu lat


Więc jakie wg Ciebie kraje były "wolne" 10 lat temu ?

Te kuce, które były wtedy w żłobku


z kucami to jest tak, że większość z tego wyrasta, a na ich miejsce przychodzą nowi ...którzy też potem wyrastają (dlatego poparcie Korwina się nie zmienia)
Więc co odpowiedział?


@Ppolaczek: Czytaj całość mojej wypowiedzi, to takie pytania się nie pojawią.

Więc jakie wg Ciebie kraje były "wolne" 10 lat temu?


10 lat temu bardziej wolne niż kraje UE były chociażby USA.

z kucami to jest tak, że większość z tego wyrasta, a na ich miejsce przychodzą nowi ...którzy też potem wyrastają (dlatego poparcie Korwina się nie zmienia)


Tę bzdurę komentowałem już wiele razy, chociażby tutaj. Nie ma
@Vealheim:

Czytaj całość mojej wypowiedzi, to takie pytania się nie pojawią.


Dlaczego mają się nie pojawić. Jeśli to nie kolejna "krulewska bzdura" to niech Korwin poda o jakie kraje mu chodziło i da ludziom ocenić, czy jest sens w jego wypowiedzi i czy... jak zwykle:/

10 lat temu bardziej wolne niż kraje UE były chociażby USA


akurat 10 lat temu mieszkalem jeszcze w USA więc takie bajki to tylko dla kuców:P
@mRzielony:

żeby ktoś Krula zagiął w kwestiach gospodarczych


Dobreee :)

Nikt nie zagnie krula bo nikt nie przebije argumentu: "nie masz racji lewaku"

Tu masz ewidentny przykład:

Korwin znow palnął jakąś bzdurę i za cholerę nie można sie dowiedzieć o jakie kraje mu chodzilo (te wolne) ...kazdy zmieni temat, odpowie "naookolo" ...zaraz posypią się "lewackie #!$%@?" ...ale glupota krula bedzie maskowana do konca i nikt sie nie dowie jakie kraje sa
@Ppolaczek: Czytałeś powyższe wypowiedzi @Vealheim ? Nikt z tutaj się wypowiadających nie był na konferencji, nie wiadomo, co krul odpowiedział, o co go pytano itd. Nie spotkałem się poza tym jeszcze z wypowiedzią krula w stylu "wy się mylicie", "nie ma pan/pani racji", która dalej nie byłaby przez niego uzasadniona.
@mRzielony:

nie wiadomo, co krul odpowiedział, o co go pytano


...ale ślepe kuce cytują jak pismo święte i bronią jak wiary:)

Nie spotkałem się poza tym jeszcze z wypowiedzią krula w stylu "wy się mylicie", "nie ma pan/pani racji", która dalej nie byłaby przez niego uzasadniona.


hmmm ...a ja wiele razy, chociaz nie jestem jego wyznawca
...ale ślepe kuce cytują jak pismo święte i bronią jak wiary:)


A ślepy @Ppolaczek wychodzi z nieuzasadnionymi zarzutami ( "...a ja wiem --> żadne. Miał na myśli tylko co tu palnąć żeby kuce były zadowolone ") O czym tu dyskutować jeszcze, skoro nikt nie wie, o czym tam dalej była gadka?

Bo, że żadnych realnie wolnościowych państw chyba nie ma obecnie, to już doszliśmy we wcześniejszych komentarzach.