Wpis z mikrobloga

@JWP1: Zadam to pytanie inaczej.

A jak Twoim zdaniem mają sobie poradzić babki w rejestracji mając powiedzmy 25 miejsc kiedy przed tą przychodnią stoi już z rana 10-15 dziadków i dodzwonić się próbuje kolejnych 20 osób?

Cały ten system jest #!$%@? i nikt nic z tym nie robi.

Co z tego, że na krańcach miasta? Na nowych osiedlach też ludzie wydzwaniają, żeby bombelka zarejestrować na szczepienia / przeziebienia i inne gówna.
@Darth_Gohan: ale ja w tej przychodni czesto jestem i z reguły jest 1-2 osoby maks czekajace (w całej przychodni) na wizyte na kilka gabinetów.. Jak mieszkałem w scisłym centrum to nie bylo problemu dzwoniac o 12 dostac sie tego samego dnia.i w czym by przeszkadzalo zarejestrowanie mnie dzisiaj na jutro?
tylko się nie zdziw, jak będziesz dzwonił o 7 a oni będą mieli odłożony telefon xD


@slabehaslo: Nie "odłożony" tylko akurat ktoś inny miał farta i się dodzwonił. U mnie w przychodni to samo, też ledwie słuchawkę odłoży nie mijają trzy sekundy i inny szczęśliwiec się akurat dodzwonił. Rano do rejestracji dzwoni więcej osób niż do tych gównianych gier interaktywnych.

Na szczęście w mojej przychodni wprowadzili ostatnio rejestracje przez net z
@JWP1: Stary nie wiem nie jestem tą przychodnią. Mówię Ci to jak realnie wygląda.

Co do tych pustych gabinetów i braku czekania. Dziwnym trafem za każdym razem jak musiałem ruszyć dupę do przychodni to była #!$%@? od góry do dołu. Obojętnie czy to była studencka / lokalna / czy szedłem z dziewczyną, ciotką czy kimkolwiek innym jako wsparcie. Do tych gabinetów gdzie nie bylo kolejek to na ogół dlatego, że to
małe obłozenie ludzi bo nowe osiedla i mało starych ludzi jest.


@JWP1: nic bardziej mylnego - wycieczki do lekarza z bólem dupy to coraz popularniejsze hobby coraz młodszych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie każdy ma Luxmed / Medicover.


@Darth_Gohan: Przecież tu nie jest lepiej. Są boty które zapisują cię na termin i jak chcesz zadzwonić czy wyklikać to w appce, to też nie masz żadnych wolnych slotów do popularnych lekarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Problem jest w tym, że sporo ludzi się zapisuje do przychodni, a potem potrafi zapomnieć o wizycie albo się spóznić albo w ogóle nie przyjść
@symis do 1 kontaktu w luxmedzie do tej pory nie miałem problemu się dostać. Natomiast fakt jest coraz gorzej zamiast coraz lepiej.

Co do lekarzy 1 kontaktu w przychodniach. Tam tez są asy co nie przyjdą. Kumpel lekarz kiedyś opowiadał ze gościa 4 razy żona zapisywała, a on nie przyłaził. Nic mu za to nie grozi więc elo.
@JWP1: zapisz się na wsi pod Wrocławiem. Kobierzyce albo Żórawina. Dojazd zbiorkomem bez problemy zapłacisz 5 zł za autobus ale lekarz zawsze od ręki. Taki protip.
Przecież tu nie jest lepiej. Są boty które zapisują cię na termin i jak chcesz zadzwonić czy wyklikać to w appce, to też nie masz żadnych wolnych slotów do popularnych lekarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@symis: jest jeden prosty trik, żeby dostać wizytę. Wystarczy powołać się na terminy umowne