Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: kupiłem Switcha bo zainteresował mnie RingFit, myślałem że może dokupię sobie jeszcze gier od Nintendo na niego ale przy tych cenach to mi się nie śpieszy. Większość tytułów wygląda jak przeciętna gra zrobiona w Unity i nie miałbym nic przeciwko gdyby cena oscylowała w granicach 20-30 euro, ale za 60-70 eurasów to nie bardzo widzę sens płacenia za grę która wygląda jakby była zrobiona 15 lat temu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czmaja: ja wywalilem prawie 100€ razem z tymi dodatkami ale od nintendo powoli odchodze bo dupa piecze. Jeszcze zakupie botw2 i chyba to bedzie ostatnia gra na ta konsole
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CJzSanAndreas: u mnie młody korzysta, bo lubi Mariana. Jakość wykończenia tego cuda na prawdę mnie przeraża. Tani plastik, na szynach się to nie trzyma, od razu trzeba brać jakiegoś gripa, analogi z papieru, masakra. To powinno być w cenie do 800 złotych maks i pisze to o wersji V2.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: o zaraz sie dowiem, ze stworzenie prostego pod wzgledem tekstur modelu zeldy, brak motion capture, brak voice actingu generuje takie same koszta jak stworzenie nathana drake'a w u4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo może mapa w zeldzie wymaga tyle samo nakładu pracy co ta w RDR2.

Serio typie nie rób jaj, że koszt developmentu pokemonów z teksturami z ps2 jest na poziomie blockbusterów konkurencji xd
  • Odpowiedz
@zielonestopylucyfera: ja się pozbyłem po dwóch miesiącach. Dlaczego?
-niewygodne do trzymania
-śmierdzi tanim plastikiem
-krótko trzyma na baterii
-rozmieszczenie gałek analogowych gdzie jedna jest wyżej druga niżej
-chore ceny gier
-jakość niektórych gier, a zwłaszcza grafiki jest na poziomie smartfonowych popierdółek
-nie mam kiedy na tym grać, a i tak dużo więcej fajniejszych gier mam na komputerze
  • Odpowiedz
Serio typie nie rób jaj, że koszt developmentu pokemonów z teksturami z ps2 jest na poziomie blockbusterów konkurencji xd


@SobanDELUX: wiadomo że w Japonii pracują za miskę ryżu a napisanie nowej zeldy to praca na 10 roboczogodzin xD
  • Odpowiedz
@loczyn: nope, sprawdzałem na amazonie niemieckim i faktycznie wrzucili taką cenę, na łowcygier też jojczą. Ale równie dobrze ta cena może być placeholderem czy błędem. Generalnie byłoby to trochę wbrew zapowiedziom Furukawy końcem sierpnia o tym, że nie będą podnosić żadnych cen. Także poczekamy - zobaczymy.
  • Odpowiedz
@mirindo: @loczyn: Amazon już wiele razy zrobił takie akcje z dupy, z samą nadchodzącą zeldą chyba było tak że już 2 lata przed premierą zrobili stronę produktu nazywając to jeszcze "breath of the wild 2" i nawet nie dali okładki ani nic. Także ta akcja też zapewne jest jakimś ich sposobem wyciągania kasy od klientów którzy już się rzucą na preorder. Póki Nintendo samo nie ogłosi startu preorderów to nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ja #!$%@? wykopki jak zawsze łykają clikbajty. I jeszcze te teksty o śmierdzących plastikach xD Wy Switcha to co najwyżej w sklepie za szkłem widzieliście.
  • Odpowiedz