Wpis z mikrobloga

Byłem kiedyś na praktykach w pewnym kołchozie gdzie na produkcji na środku pomieszczenia było przeszklone pomieszczenie dla kierownika. Jak ktoś się opierdzielal to kiero wszystko widział i upominał. Pracujesz sobie 8 godzin z uczuciem, że cię ktoś obserwuje. Oczywiście zarobki na poziomie najniższej krajowej. Czy takie coś to standard w firmach na "produkcji"? #pracbaza #kolchoz #pytanie #januszex
kurcik777 - Byłem kiedyś na praktykach w pewnym kołchozie gdzie na produkcji na środk...

źródło: comment_1665074493yitOEDlreqriAiEtoiN7Cn.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kurcik777: Nie zrozumiałeś intencji, to jest przeszklone dlatego, żeby robole widziały, że kierownik też pracuje i jednocześnie, żeby się za bardzo nie zbliżały. Ma podnieść morale ludu pracującego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kurcik777: to jest robione po to żeby mieć oko na wszystkie linie produkcyjne, ten kto tam siedzi ma generalnie #!$%@? na to jak kto pracuje póki wszystko idzie dobrze, no chyba że to ten ktoś jest #!$%@?.
@kurcik777 w poprzednim kołchozie szef miał u siebie na piętrze szybę/okno na halę poniżej. Kamera na każde stanowisko (zamiast np. na taśmę) liderka w ogóle jakieś chore rozmowy przeprowadzała oczywiście już po godzinach pracy jak np. dziewczyny schodziły z hali to je przygarniała na "chwilę" 15min, dobrze że ja na innym dziale robił i nie miałem styczności z tamtą gałęzią firmy