Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mlody221: No nie wiem czy z takiego promptera bym cokolwiek przeczytał xD. Widać, że ten tekst jest wyświetlony od tak, a sannah to ma wersję jak na karaoke, rozumiem, że to inne czasy, ale jakoś aż tak chamsko to nie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Glikol_Propylenowy: tak, tak, prompter stoi od tak sobie, ozdoba na scenie. A może u tej naszej juleczki w takim razie też
@carmazeen Nie chcę cię martwić, ale wszyscy piosenkarze na całym bożym świecie korzystają z promptera. Jedni patrzą częściej, inni mniej, a jeszcze inni w ogóle, ale zawsze sprzęt stoi.


Co ty #!$%@?. Byłem kilka razy na BFF i nigdy nie było żadnego promptera, a tym bardziej nut dla Fagota.


Tylko to są prawdziwi artyści, grający z pasji, sami piszą sobie teksty, a nie mają sztab od każdego drobnego elementu
@carmazeen: Koncertowe wersje piosenek są często trochę zmienione, skrócone i różnią się od oryginału. Jeśli jest to nawet niewielka zmiana, to pewnie łatwo można się potknąć. Na jednym koncercie śpiewa sama, na innym w duecie, do tego pewnie zmieniają co któryś koncert formę repertuaru, żeby nie było, że klepią identyczne koncerty codziennie. No i weźmy pod uwagę, że taka piosenkarka nie zajmuje się wszystkim sama, tylko sztab ludzi i każdy dorzuca
@FotDK: może dlatego że standuper nie śpiewa tylko mówi, nie ma żadnej melodii która definiuje jego tempo i nie ma większego znaczenia co i jak powie o ile zawrze puentę

A słuchanie jakichś behemothow to już w ogóle trzeba być podludziem żeby takie coś uważać za muzykę
@carmazeen: najpierw zaplusowalem, a potem tak sobie myślę - ten prompter to służy raczej na wypadek zacięcia niż do odczytywania tekstu nonstop. Zawialow ma koncertów ogranych mnóstwo, więc pewnie te teksty dobrze ogarnia, ale tak jak mireczki tutaj piszą, koncerty to jest samo życie i może się zdarzyć coś co wybije z rytmu, wtedy na pewno zetknięcie na tekst pozwoli wykonawcy wrócić na właściwy tor.
@carmazeen: Jak mnie ta sanah wszytsko jedno, jedna nuta, jeden ton głosu, teksty wszędzie podobne. Nie wiem co ludzie w niej widza i jej „talencie”


@muak47: jest urokliwa w swoim dziewczęcym głosie. Zresztą Zawiałow też robi się na kawaii. Tak czy siak obydwie mają talent, ale wokalny