Wpis z mikrobloga

Siema mirki, jak nietrudno się domyślić po moim nicku jestem autorem strony terapianowoczesna.pl gdzie dziele się swoimi doświadczeniami z terapeutycznego i samorozwojowego używania psychodelików. Wiem, że sporo osób stąd mnie kojarzy także pozwolę sobie ogłosić, że od października przyjmuję w gabinecie psychologicznym w Krakowie gdzie można skonsultować się chociażby w kwestii integracji doświadczenia psychodelicznego
Może być to dobra opcja dla osób, które nie chcą robić tego online (brak warunków lub zaufania do osoby "z internetu")
Link do kalendarza https://www.znanylekarz.pl/mateusz-buda/psycholog/krakow
A tutaj więcej o mnie jeśli ktoś nie zna https://terapianowoczesna.pl/o-mnie/

Swoją drogą właśnie mnie naszło, co powiedzielibyście na AMA w tym temacie? Od 10 lat stosuje psychodeliki w formie pełnych dawek jak i mikro, a z ludźmi pracuje profesjonalnie od około 2 lat. Jeśli jesteś na tak to daj plusa/zostaw komentarz a postaram się to zorganizować w najbliższym czasie

#ama #psychodeliki #psychologia #psychodeliki #narkotykizawszespoko #lsd #psylocybina #rozwojosobisty #depresja
terapianowoczesnaPL - Siema mirki, jak nietrudno się domyślić po moim nicku jestem au...

źródło: comment_1665313556Ojr37I0PFT1Dn3TY19nStn.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
jednak tutaj potencjalne ryzyko jest większe niż w przypadku klasycznych psychodelików. głównie chodzi mi o zatrucia


@terapianowoczesnaPL: wystarczy odpowiednio spreparować grzyby i już, zdaje się, że nie ma magii tylko zamiana jednego kwasu w drugi? I to chyba przez suszenie się odbywa?
  • Odpowiedz
@anonim1133: suszenie + gotowanie (przynajmniej według źródła z którego korzystałem). Ogólnie nie jest to trudne co nie zmienia faktu, że w przypadku amanity mozliwość zatrucia jest, a w przypadku psylo nie, co już stawia ten pierwszy grzyb jako potencjalnie groźniejszy. Zresztą w tym sezonie nagłaśniane są przypadki osób które sie zatruły
  • Odpowiedz
@Gregory960: ja brałem czysto rozrywkowo grając w gry albo oglądając coś i było fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z 2 tripy miałem które pomogły mi przeanalizować pewne sprawy. To sprawiło, że wyszedłem ze swojej "domyślnej" ścieżki myślenia i mogłem na coś spojrzeć z boku
  • Odpowiedz
@terapianowoczesnaPL: uwazaj z tym mikro, od jakiegos czasu trafiam na badania mowiace, ze pobudzanie receptorow z grupy 5ht-2b moze powodowac problemy z sercem (chociaz tez nie jest to do konca oczywiste bo kazde badanie na jakie trafilem pozostawialo jakies watpliwosci a badan na psylocybinie w tym temacie nie ma). W kazdym razie chociaz informuj pacjentow o mozliwosci ryzyka.
  • Odpowiedz