Wpis z mikrobloga

@tomsiup: kupujący paczki za hajs są największymi debilami na świecie i jest ich sporo w fifie xD Sam zacząłem grać w fut od niedawna i otwieram paczki jedynie za pkt za grę lub zadań i w ciągu 3 tygodni mam już bramkarza na poziomie 85, obrońce 88 napadziora 85, skrzydłowy 85, reszta składu złota po 83 overall. I wychodzę na takiego Maćka co widać, że było kupowane: Zidany, Mbappe, Cristiany etc
@tomsiup: Te karty można potem sprzedać na redicie za dobry hajs. Nie trzeba wydać złotówek zeby miec karty, wystarczy rozegrać 30 meczów tygodniowo zeby juz moc na tym zarabiać.

Niby co roku jest to samo ale płaci sie za „nowy sezon” możliwość grania w nim z większa liczba uczestników bo w poprzednie wersje juz mało kto gra, karty są nic nie warte itp. Gameplay jest inny, zawodnicy, składy itp plus masa
Czepianie sie ze ludzie wydają hajs na fife jest trochę na sile biorąc pod uwagę, że w innych grach typu LOL czy Fortnite kupujesz skiny, których potem nie możesz odsprzedać i nie maja zadnego wpływu na gre.


@Muszelka1999: Halo, czy ludzie kupują co roku kolejnego Fortnite czy CSa? I czy Fortnite czy CS co roku usuwają zeszłoroczne skiny by ludzie mogli farmić nowe skiny od nowa? Gracze FIFY, Madden, NBA czy
@Red_u: Po części masz trochę racji, na wstępie zaznaczę że nie wydaje prawdziwej kasy na paczki nagminnie, jednak jak gram w tą grę już 10 lat zdarzyło mi się może kilka razy wydać "20 dyszki" na paczki, bardziej z nudów niż z realnej korzyści chcąc na tym zarobić.

Ogólnie piszesz o Fortnite czy CS, jednak trzeba tutaj zaznaczyć że tam jest całkiem inna rozgrywka, są skiny i tyle, nie ma broni
@StnK: Niestety z roku na rok EA coraz bardziej odpina "wrotki" przez co wydawanie fifa pointsów przynosi coraz większe korzyści, nie wspominając już że tryb fut to chyba najbardziej "ryjący psyche" tryb w całej fifie szczególnie dla młodszych lub uzależnionych po prostu, raz że na każdym kroku ea robi masakryczne czasem błędy, dwa że rozgrywka jest tak zrobiona że jeżeli tylko przestaniesz regularnie grać przez 2/3 tygodnie to już jesteś w
@KanapkaPL: tylko taki streamer otwiera paczki za 12k fifapoints srednio co kilka dni wiec nic dziwnego, ze trafia dobre karty jak otwiera masowo tyle paczek. W pierwszych dniach gry bylo widac jak ludzie maja to 500k FP i otwieraja paczki lub graja drafty.