Wpis z mikrobloga

@DarkZizi: Chodzi o to, z tą Dr Jennerem? Zastanawiam się, czy warto obejrzec TWD Beyond, w sumie od początku ogladam TWD, na FTWD skończyłem na 2/3 sezonie jakoś. Jest sens wracac do tego uniwersum? Ponoć jeszcze jakis kolejny nowy serial wyszedł, Tales of TWD. Waham się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Osqr: Tak chodzi o tą scenę z Doktorkiem Tales Nawet spoko ciekawa koncepcja historii FTWD ja skończyłem na połowie 7 sezony nie mam zamiaru wracać (ale warto obejrzeć bo pojawia się Morgan. A World Beyond Jest spoko fajnie rozwija Uniwersum.

@Osqr: Nie Wiadomo czy popłynie czy poleci ale napewno będzie w Paryżu
@extaza161: @Disscord93: @DarkZizi: Szukając trochę informacji na temat tego nowego serialu i tych mądrych zombie to ktoś już zauważył że inteligentne zombie były już w 1 sezonie. Potem już były tylko głupie xD Nie wiadomo czy producenci w 1 sezonie przesadzili i potem zreflektowali się że zombie nie są tak mądre i że przesadzili z tym . A teraz znowu dali smart zombie, żeby ożywić serial.
W 1 sezonie
lentilek - @extaza161: @Disscord93: @DarkZizi: Szukając trochę informacji na temat te...
@lentilek: Też się w to zagłębiłem, bo byłem w szoku, że zombie zostały przedstawione w jakikolwiek inny sposób w tym serialu. Generalnie spośród tych najpopularniejszych produkcji o zombie, to w TWD są chyba najgorzej przestawione (nie wizualnie), ale są po prostu denne, nie jest jakkolwiek watek wirusa rozwijany, nie są w stanie niczym zaskoczyć. Twórcy skupiali się na kreacji serialu, jako gatunku pokroju dramatu - z udziałem ludzi, z elementem zombie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dawid121213: @dolOfWK6KN: wracając po jakimś czasie do twd, po scenie z nowymi wariantami wszedłem na google i wpisałem twd all variants. Się okazuje że #!$%@? co odcinek był jakiś zombie który ogarniał bardziej niż inne. Wejdźcie na Wiki i zobaczycie o co mi chodzi. Dobrych parę minut scrollowalem i było info że ten coś się wahał żeby zabić, drugi do domu wracał trzeci kombinował itp itd. wiadomo żaden nie pluł