Wpis z mikrobloga

Zaraz 34lv i dostałem obrzydzenia do gier. Chciałem w coś pograć, myślę Day Z, zaraz poszedł zwrot na Steamie. Flaki z olejem. Patrzę jakie są teraz gry na rynku i jakoś nie rajcują mnie one już. MMO, brak czasu. Strzelanki głupie i powtarzalne, w tym pełne dzieciaków klikających z prędkością światła. Gry sportowe nigdy mnie nie bawiły. Ostatnio katowałem Age of Empires 2, ale rzygam tym. Starość xD
#gry
  • 77
@Omicron: Moim zdaniem branża gier jest w ogromnej recesji , jestem w miarę na bieżąco i jeśli nie grasz w gry pokroju robloxa , minecrafta czy fortnite'a które sa absolutnie durnowate to naprawdę jest ciężko
W moim odczuciu wszystko na jedno kopyto , schematyczne, nudne, i przesadnie długie ( ostatnio usłyszałem że jak płace 200-300pln za grę to chce mieć te 100-200h grania ) - podobnie jako dorosły gracz chce grę
@Omicron: Spróbuj sobie city builderów. Anno 1800 jest mocno rozbudowane i ma mnóstwo dodatków co za pewnia długie godziny gry. Podobnie factorio ale ostrzegam, zaczniesz grać o 7 rano i skończysz dopiero o 5.. Rano następnego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo cholernie wciąga.
@Omicron: a lubisz grać w platformówki może? Weź sprawdź Shovel Knight i The Messanger na start jeśli Cię nie boli pixelart i klasyczne podejście do tematu.

I zgadzam się z Państwem powyżej. Switch może Cię odblokować. Raz że nie musisz siedzieć jak dziad przy kompie tylko na szybko coś pykniesz a na starość jak nie ma czasu to duży plus.

Ja bym szukał czegos w Indykach bo tu ewidentnie widać przegranie
@Omicron 35 lvl, od zawsze bardzo dużo grałem. Od kilku dni przeglądam encyklopedie gier i totalnie nic mnie nie interesuje...
Jedynie squad jest grany prawie codziennie i od czasu do czasu warthunder. Wczoraj poszedł zwrot foxhole, za duży próg wejścia.
Teraz czekam, aż wydadzą Manor lords i afterconflict. Może mi podejdzie.
@Omicron: jeśli lubisz RPG to obczaj Age of Decadence, Tyranny lub Solasta, obie raczej krótkie i fabuła nie jest taka, że po 3 dniach przerwy nie pamiętasz gdzie masz iść. Jedne z niewielu gier jakie skończyłem w ostatnich latach. Aktualnie pogrywam też w Gloomhaven z ziomkami przez neta i zabawa jest przednia. Ze strategii możesz też obczaić Europa Universalis IV, jeśli podejdzie to gwarantowane spędzone godziny przy tym :)