Wpis z mikrobloga

Zaraz 34lv i dostałem obrzydzenia do gier. Chciałem w coś pograć, myślę Day Z, zaraz poszedł zwrot na Steamie. Flaki z olejem. Patrzę jakie są teraz gry na rynku i jakoś nie rajcują mnie one już. MMO, brak czasu. Strzelanki głupie i powtarzalne, w tym pełne dzieciaków klikających z prędkością światła. Gry sportowe nigdy mnie nie bawiły. Ostatnio katowałem Age of Empires 2, ale rzygam tym. Starość xD
#gry
  • 77
@Omicron: Rimworld <3 Zaraz wychodzi nowy dodatek i znow odetne sie na 2 tygodnie xD jak lubisz gry z pokroju zarzadzanie koloniami - to jest to. Choc kwint esencja gry to jest dramat, tragedia, pot, krew i lzy, pierwsze 1k godzin podchodzilem jak do symulatora strategii, pozniej zaczalem fajnie bawic sie historia kolonii pod moim przewodnictwem. No i oczywiscie jak zlapie najezdzce i nie mam wiekszego pozytku to wstawiam drewniana noge,
@Omicron: > Strzelanki głupie i powtarzalne, w tym pełne dzieciaków klikających z prędkością światła.
Wiek ten sam i jakoś karam te dzieciaki, więc nie zwalaj swojego noobstwa na wiek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gram sobie w jedną mapę w cs'a bo nie ma czasu, żeby ogarniać całego map pool'a i nie wiem co w tym głupiego i powtarzalnego. To tak jakbyś powiedział, że piłka jest bez sensu
@Omicron: Ja mam podobnie. Jako fan ksiazkowego Wiedzmina zainstalowalem gre i wciagnela mnie na jakies 2 tygodnie po godzince dwie dziennie grania. Z czasem zaczela mnie nudzic a potem #!$%@?ć. GTA5 mnie wciagnelo i nawet z nudow przeszedlem ale wiekszosc grania to i tak jezdzenie bez celu, strzelanie i zwiewanie przed policja. GTA Online tez, fajne ale nudne. Lubie w Forza 5 jezdzic bez celu i sluchac muzyki od czasu do
@Omicron Miałem tam przez jakieś 5 lat. Praktycznie przestałem grać. Wszystko było do dupy. Nie byłem w stanie grać bo wszystko było beznadziejne. W minionym roku zacząłem ponownie grać po tym jak kupiłem sobie PS4 w 2020. Tyle świetnych tytułów się zebrało, że nie muszę sobie głowy przeciętniakami zawracać. Tylko absolutne TOP do ogrania i odzyskałem przyjemność z gry. RDR2, GoW, Ghost of Tsushima, Uncharted 4, Control, i jeszcze sporo innych ciekawych
@Omicron: Ja się ostatnio wciągnąłem w granie w Pacman 256. A tak to gram chyba tylko też w kontynuacje gier w które kiedyś grałem i najlepiej aby to była też kontynuacja fabularna.
branża gier jest w ogromnej recesji


@kutwa_sprytny: XDD
Chyba, że mówisz o samej branży gier AAA. Jeżeli o branży gier jako takiej to gorszej bzdury dzisiaj nie słyszałem.
Po prostu ludzie są leniwi i chwytają za same najgłośniejsze tytuły, zamiast zajrzeć do indyków, gdzie perełek mnóśtwo.