Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: woom jest kozacki, na poczatku bylismy przeciwni ze wzgledu na cene, bo jak rower dla dziecka za 2k jak stary nawet za taka cene nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jak córka po 3 dniach już smiga sama i trzeba za nią biegac, bez wcześniejszych przygód z bocznymi kółkami to nie żałujemy ;). Poza tym rowerek zostanie dla mlodszej córki, wiec udało się jakoś przełknąć
@Blabla90: @Qql3l3: Tak, to Woom - ten rower waży 5kg z pedałami i ta waga naprawdę robi robotę. Większość dzieci na ciężkich rowerach (przeciętny podobny rower waży nawet 10kg!) uczy się po paręnaście dni jazdy, czasem kilka tygodni (bo rower jest ciężki i trudno utrzymać równowagę) to na tych dzieciak wsiada i na drugi dzień śmiga sam.

U nas przesiadka z czterech i biegówki trwała dwa dni, po kolejnych dwóch
PanBulibu - @Blabla90: @Qql3l3: Tak, to Woom - ten rower waży 5kg z pedałami i ta wag...

źródło: comment_16656645258V9cP39zb4j9xA4VdhnTMG.jpg

Pobierz
@PanBulibu: Nie dałem się złapać na ten marketing. Słyszałem o tych rowerach ale cena przesadna. W tej cenie kupiłem dobrze wyposażonego UNIBIKE’a. Z moimi dziećmi nie było problemu z nauką. Był płacz że już nie chce, ale do pierwszego momentu jak zrobiła kółko i załapała że stoję przed nimi. Ale przyznaje że dobrze zrobione rowery, było widać jakość.
Z moimi dziećmi nie było problemu z nauką.


@Qql3l3: Ale wiesz (pewnie nie wiesz), że jeśli twoje dzieci tak szybko ogarnęły jazdę na cięższym i trudniejszym do utrzymania rowerze to najpewniej rozwijają się nieco szybciej i lepiej od swoich rówieśników? ;)
@PanBulibu: Powiem Ci że same utrzymanie się w pionie na rowerze to pikuś. Znacznie gorzej nauczyć odpowiednich nawyków na rowerze takich jak odpowiednia prędkość w zakręcie, ograniczone zaufanie i takie tam. Córa ma 8 lat, już jeździ od 4, a nadal widzę że ma zawahania i muszę myśleć za nią.
Nie dałem się złapać na ten marketing. Słyszałem o tych rowerach ale cena przesadna. W tej cenie kupiłem dobrze wyposażonego UNIBIKE’a.


@Qql3l3: @PanBulibu

A ja się dałam nabrać, tyle, że nie mamy woom a islabike. Ciężki rower się u nas nie sprawdzał, bo syn ważył 14kg i było mu ciężko. Ciężki rower go zniechęcił do jazdy w ogóle. A z islabike to było 2 dni na przesiadkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBulibu: my postawiliśmy na Btwin 900 Alu Racing z Decathlonu i też jest spoko ;) 7,5kg 16 cali. 3,5 latek po tygodniu nauki śmiga ( ͡° ͜ʖ ͡°) (dłużej nam zeszło z nauką samego pedałowania bo nie ogarniał tego kilka miesięcy i wolał biegówkę)