Wpis z mikrobloga

Świetny pomysł jeśli chodzi o przyrodę. Ruszenie tyłka pomaga później zasnąć. No i działa kojąco, można odetchnąć na jakiś czas od tego bałaganu w głowie. Jest to też dla mnie po prostu bardzo przyjemne obserwować to co się dzieje dookoła, słuchać
  • Odpowiedz
@Muhino: Kurcze, mam ostatnio to samo. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jest mnóstwo tematów, które nie dają mi spokoju. Czasem nie mogę po prostu zasnąć. Czasem budzę się w środku nocy i mój mózg wpada w taki megaintensywny tryb, że ciężko z powrotem zasnąć.

@Monsanto93 napisał, że Bolec pomaga. Obejrzałem kilka razy, ale filozofia Coco Jumbo nie działa... (σ ͜ʖσ)
Matias - @Muhino: Kurcze, mam ostatnio to samo. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jest mnóstwo tematów, któ...

źródło: comment_1665718981QMZkT5c2xjxlGHBljBLKZM.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Muhino: znam ten stan, ale nie tylko z nocy. Także w dzień. Nie wiem czy u Ciebie też, ale u mnie łagodzi to np. muzyka. W nocy jest gorzej. Mam teorie że jest ciemno i cicho więc mózg ma mało bodźców i to go napędza do retrospekcji. Wycisza mnie kawałek Weightless Marconi Union. Steam się na nim skupić i czasem pomaga.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ThomasTrip Zacznę praktykować od jutra pewnie. Nie wiem czy Ci podpasuje ale posłuchaj sobie Hansa Zimmera z jego klasykami muzyki filmowej. Live in Prague koncert warto. Podobne doznania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Muhino: też często u mnie leci. Ostatnio mam tak, że jakaś muzyka leci cały czas kiedy muszę się na czymś skupić. Dużo soundtracków i ambientu. Powodzenia .
  • Odpowiedz