Wpis z mikrobloga

@Muhino: Liczenie od 100 do 0. Jak się pomylisz to wracasz od nowa. Jak się zamyślisz, to zaczynasz od nowa.
Prosta praktyka, która właśnie tą problematyczną nadaktywnośc umysłu skieruje na jeden tor, gdzie umysł się wyszaleje, wymęczy i w końcu padniesz. Zazwyczaj nie dochodzę do 0 i spię. W naprawdę trudnych przypadkach liczę dwa max trzy razy.
edit: a i najlepiej wyobrażać sobie te liczby, wizualizować. Łatwiej wtedy pobudzić sennosć
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KollA O popatrz. A nawet te wszystkie rennie są o smaku miętowym. Najwyraźniej to jakiś mit z tą herbatką miętową na żołądek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KollA Dzięki, zaciekawiło mnie to "prawidłowa flora jelitową wspiera produkcję serotoniny". A ja ostatnio mam strasznego doła. Myślałam, że to pogoda tak wpływa ale może się kryć za tym coś więcej.

Zabieram kefir i zbieram się do pracy
  • Odpowiedz
@Muhino: Przy czym, to trzeba kilka razy sobie zrobić w odstępie kilku dni, a lepiej tygodni, test jest czuły.

ESTJ - Narcissistic PD
ISTJ - OCD, OCPD, Schizoid PD, Asperger’s/Autism
ESFJ - Eating Disorders, Self-Harm
ISFJ - Depression, Anxiety, Eating Disorders, Self-Harm, Dependent PD
ESTP - ADHD (Hyper-Impulsive/Combined), Bipolar, Substance Abuse, Narcissist, Sociopath, Psychopath
ISTP - ADHD (Hyper-Impulsive/Combined), Depression, Bipolar, Eating Disorders, Self-Harm, Pyromaniac, Substance
  • Odpowiedz
@Muhino: To daje trochę odpowiedzi i pozwala określić bliżej swoje preferencje, według mnie to bardzo dużo. Depresja raczej nie wynika z natury IN, ale z bezcelowych często rozwiazań dookoła nas. W normalnym zdrowym środowisku interakcji IN by sobie funkcjonowały w jakiejś odległości od grupy, również z korzyścią dla tej grupy.

Podobno jest zasada, że I ładuje akumulatory energetyczne w samotności i tylko minimum kontaktów najbliższych. Co nie znaczy aby nie szukać
  • Odpowiedz