Wpis z mikrobloga

Kurvvva mirecKi.
Ostatnio coraz więcej jest tego na tik toku, filmików, które maja miliony wyświetleń, a pokazują jak ktoś #!$%@? w 5 minut 10 wielkich kawałków ciasta albo inne rzeczy w ogromnych ilościach. Słychać dźwięki ciamkania, przełykania, siorbamia i te ich twarze są jakieś takie tępe i odczłowieczone, gdy tak kompulsywnie pakują sobie jedzenie do gęb.

Wyglądają jak jakieś zwierzęta, i to na dodatek cierpiące.

Dodam więcej, te łaski na 95% wyrzygują te jedzenie po zakończeniu nagrywania. Trochę wiem na ten temat i poznałam wiele osób z zaburzeniami odżywiania.

Nie wiem czemu to jest promowane -obrzydliwe do patrzenia i słuchania + świadomość ze to chora osoba.

Może Wy mi wyjaśnicie o co kaman ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Moseva - Kurvvva mirecKi.
Ostatnio coraz więcej jest tego na tik toku, filmików, któr...
  • 60
@Moseva U mnie na Tiktoku wyświetlają się treści dla mnie - śledzę kilka kanałów naukowych, jakieś śmieszki itp. Nie mam problemów z filmikami jak Twój. Musisz takie oglądać, dlatego Ci się wyświetlają. I mówię to na serio, bez przekądu - TT dobiera filmiki pod użytkowników. Ja że swojego profilu jestem zadowolony.

To samo na YT. Bez konta, albo z nowym kontem, jest masa filmików na bardzo niskim poziomie. Natomiast po zalogowaniu się