Wpis z mikrobloga

Kurvvva mirecKi.
Ostatnio coraz więcej jest tego na tik toku, filmików, które maja miliony wyświetleń, a pokazują jak ktoś #!$%@? w 5 minut 10 wielkich kawałków ciasta albo inne rzeczy w ogromnych ilościach. Słychać dźwięki ciamkania, przełykania, siorbamia i te ich twarze są jakieś takie tępe i odczłowieczone, gdy tak kompulsywnie pakują sobie jedzenie do gęb.

Wyglądają jak jakieś zwierzęta, i to na dodatek cierpiące.

Dodam więcej, te łaski na 95% wyrzygują te jedzenie po zakończeniu nagrywania. Trochę wiem na ten temat i poznałam wiele osób z zaburzeniami odżywiania.

Nie wiem czemu to jest promowane -obrzydliwe do patrzenia i słuchania + świadomość ze to chora osoba.

Może Wy mi wyjaśnicie o co kaman ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Moseva - Kurvvva mirecKi.
Ostatnio coraz więcej jest tego na tik toku, filmików, któr...
  • 60
@Sl_w_k_1: W zasadzie to nie wiem - chodzi o to, ze służby chińskie filtrują te głupie treści i usuwają. A jak na tiktoku szukać po tagach itp. to nie mam pojęcia. Sam na tiktoku byłem tylko kilka razy. Nie wiem czy na tej platformie jest możliwość odsortowania glupot samemu tak jak robią to chińskie władze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Moseva: ostatnio? Przecież to moda z YT która już zdążyła przeminąć. TikTok jak zwykle kilka lat za reszta internetu.