Wpis z mikrobloga

No dobra ale w strongamnach był przecież


@Lordon: Też tak przez bardzo długi czas myślałem ale niedawno odkryłem że zdjęcia i filmy z okresu gdy Pudzian był strongmanem nie różnią się zbytnio, te same pozy, te same konkurencje itd. Odpowiedź jest prosta cała kariera Pudziana w strongmanach była sfabrykowana, ktoś przerabiał zdjęcia i filmy z Pudzianem żeby było widać że ćwiczy i wykonuje jakieś zadania, wygrywa zawody itd. Robił to raczej
@qusqui21: Niestety tej pewności również nie mamy, być może brat pudziana jest tylko wytworem naszej schizofremii. Ale wtedy sam Pudzian i brat brata Pudziana też są wytworami naszej wyobraźni. Może kiedyś się tego dowiemy, jaka jest prawda.
bo generalnie ciężka i dluga praca ma sens tylko i wyłącznie pod warunkiem że pracujesz pod własnym szyldem, na etacie powinno się walić w c***a tak mocno jak to możliwe


@JohnFairPlay: Super podejście. A potem płacz jak ktoś zaczyna pracować dla wykopka i tak samo wali w ch….a.
A wystarczy zwykła uczciwość że jak się bierze za coś pieniądze to się to robi
@Katiee: Tak, tak, niech wszyscy nie zakładają rodzin tylko się kształcą w tym czasie by otworzyć własny biznes, bo tak najłatwiej zarobić aż w końcu się okaże, że nie ma kto robić w tej firmie bo nikt sobie nie zrobił bachora xD.
Ja sam nie mam dzieci i nie chce mieć, ale rozbrajają mnie takie wykopki jak ty, które posiadanie dzieci i zakładanie rodziny uważają jedynie za źródło problemów xD.

Prosta
Ty umiesz liczyć? Za 193h dostałeś 1820zl? Przecież na wózkach na spokojnie dostalbys 4 razy więcej, dlaczego musiałeś pójść do jakiejś gowno firmy gdzie jest wyzysk aż do przesady?


@Lordon: albo, #!$%@?, #!$%@? bank albo coś #!$%@?, to, #!$%@?, wtedy zarobisz. Albo zostaniesz piosenkarzem, aktorem, wtedy zarobisz. Albo zostaniesz #!$%@? znaną prostytutką z Brazzersa, wtedy też zarobisz. Ale jak będziesz na czysto pracował jako normalny szary człowiek to ty jedynie #!$%@?
@LubieChleb: ale ona napisala by nie zakladac rodzin jak Cie na nie nie stac , a nie zeby w ogole nie zakladac. I zgadzam sie z tym. Mam 2jke dzieci, ale zanim sie zdecydowalismy na 1 , kupilismy mieszkanie, mielismy juz jakas pozycje w pracy, zanim pojawilo sie 2 , zmienilismy mieszkanie na wieksze tak by kazde dziecko mialo swoj pokoj. To sie nazywa planowanie i odpowiedzialnosc. A jak ktos #!$%@?
@borjaki: Hola hola - po 1 nikt tu nie pisał że gość z mema #!$%@? po 12h zanim sobie dzieci zrobil, a po 2 - dzisiaj prawie nikogo nie stać w PiSlandii na zakładanie rodziny, więc mamy się nie rozmnażać, żeby było jeszcze gorzej? Gospodarka lerzy przez PiS, a ty chcesz żeby jebla bardziej przez brak pracowników? Będziesz pierwszym płaczącym, że emerytura niska
@pavl_: celebryci są odklejeni.. nowe nie znałem.
Inna sprawa że 12h nigdy bym nie pracował, ktoś powie że kredyt, że rodzina.. to po #!$%@? brał kredyt albo robił dzieci. To powinna być przemyślana decyzja. Nigdy nie zrobiłbym dziecka bez gwarancji że nie będę musiał #!$%@?ć. Nigdy nie wziąłbym kredytu wiedząc że jego cena może znacząco wzrosnąć i może być zmienna.
Pamiętam człowiek był młodszy i zainteresował jak działają te kredyty.. czytam