Wpis z mikrobloga

Jestem różowym paskiem.
Nie lubię dziewczyn. Nie znoszę dziewczyn. W większości dziewczyny które znam nie myślą logicznie, są tępe i ograniczone. Nie interesują się prawie niczym poza sobą i swoim ego. Nie mają empatii. Są puste, a co najwyżej zgniłe od środka, toksyczne i zawistne. Roszczą sobie atencji, choć za bardzo tej atencji nie ma komu i czemu dawać, chyba że ich tapecie na ryju i brudnym paznokciom oklejanym co 2 tygodnie na nowo błyszczącym gównem by się świeciło. Reszta ciała to już nieważne, brud, syf i mogiła, ale byle paznokcie się zgadzały. A ich umiejętności miękkie, jakie mogą sobie wpisać do CV to z łapanie fochów w stopniu zaawansowanym. Ze smutkiem stwierdzam, że brzydzę się swoją płcią.
#logikarozowychpaskow #zalpost #rozowepaski #zwiazki #oswiadczenie
  • 52
@costusmierdzi: Czyli rozumiem, że Ty jesteś wspaniała, mądra, kreatywna, empatyczna, chętnie niosąca pomoc i z mnóstwem pasji? Coś nie widać, skoro wrzucasz wszystkie dziewczyny do jednego wora i masz czas na pisanie takich wysrywów. No i leć zrobić sobie te pazury, coby stukały w ekran przy pisaniu marnych baitów.
@costusmierdzi: ale mnie #!$%@? jak czytam takie rzeczy, jesli to nie bait. XD
Twoja opinia na temat kobiet jest rzeczą subiektywną. Wnioski do niej wyciagasz ze swojego wlasnego otoczenia, to co widzisz na codzien. A ludzie z reguły otaczają się ludzmi podobnymi sobie pod wzglednem intelektualnym, emocjonalnym i ekonomicznym, wiec twoja opinia swiadczy niestety o Tobie XD
I nie proszę sie nie rzucac, że to co napisala opka to prawda, zgadzam
@costusmierdzi: ale sie zesrałaś XD
Dlatego nie mowie ze w kazdym sklepie są pijacy. Albo ze kazda kobieta badz mezczyzna maja problem z alkoholem. Natomiast takie jest twoje twierdzenie, wszystkie kobiety to pustaki. Widzisz różnice?
O faktycznie, wybacz.
Nie zmienia to jednak mojego stanowiska. W trakcie tej któtkiej wymiany zdań, dałaś mi sie poznać jako ktoś kim sama gardzisz najbardziej. Zero autorefleksji. Patrzysz na "większoć" z góry.