Wpis z mikrobloga

@7160: @mamnatopapiery:
Sama skóra nie wygląda na mechanicznie uszkodzoną.

Zapomniałem dodać, że w dniu, w którym nosiłem buty bardzo mocno padało. Niestety obuwie mi zamokło. Kiedy wróciłem do domu przetarłem buty ręcznikiem i odłożyłem je na półkę.
@mamnatopapiery: Na nowe buty zgodnie z zaleceniami pani w sklepie nic nie nakładałem.

Kurcze, jak teraz o tym pomyśle to każda kropla deszczu, która spadła na but zostawiała plamkę. Było widać, że skóra od razu wchłania wilgoć i robi się ciemniejsza.
@Invic wodę to będzie widać zawsze, po wyschnięciu zniknie, ale otarcia już nie, oczywiście krem czy pasta to pokryją i nie będzie widać, nie słyszałem o butach że skóry których się nie zabezpiecza, chyba że fabrycznie mają jakąś powłokę, wyślij maila do Wojasa to ci wyjaśnią
@Invic: Albo to jest korygowana skóra co przy kierpcach za 400 nie powinno mieć miejsca mimo inflacji, albo kopałeś się z koniem.
Jak zapastujesz brązem nie powinno być (prawie) nic widać, jak będzie to znaczy że skóra jest nie za bardzo i można się chyba zastanawiać nad reklamacją.

Gx
@mamnatopapiery: @Man_of_Gx:
Oczywiście jest możliwe, że nieświadomie zarysowałem obuwie. Niestety kompletnie nie przypominam sobie sytuacji, w której mogło się to stać. Nie chodziłem w żadnych dziwnych miejscach, w zasadzie to wyszedłem z domu pojechałem tramwajem do biura i z powortotem wróciłem na mieszkanie.

Dodam jeszcze, że w miejscu szwu zrobiło się identyczne przebarwienie, a tam na pewno nie byłbym w stanie tego przypadkowo tak równo zarysować na całej długości.
Invic - @mamnatopapiery: @ManofGx: 
Oczywiście jest możliwe, że nieświadomie zarysow...

źródło: comment_1666201469JUUGTbEuG8f3SeEwuthGoN.jpg

Pobierz
@mamnatopapiery: Jasne, chciałem tylko zauważyć, że w tamtym miejscu pojawiły się takie same przebarwienia mimo, że najprawdopodobniej tamtą częścią buta najpewniej o nic nie przeszorowałem.