Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@chozi: ceny gazu ustala URE i PGNiG w sumie tylko dostosowuje się do nich nie mając nic do gadania.

To info co dostałeś dotyczy podwyżki obowiązującej od 1 stycznia 2022r. Czemu dopiero teraz? Bo Pngig jest #!$%@? samo w sobie albo postanowili nie informować o podwyżce ceny gazu o 100% od razu tylko po fakcie. Patrząc po liczbie podobnych wpisów w sumie to dobra taktyka. Ludzie zdziwieni pismem ale ze płacą
To tak sobie można taryfy w trakcie trwania umowy zmieniać, a jak się nie podoba to nara?


@chozi: NIe wiem czy dobrze zrozumialem o co pytasz. Ale jesli dobrze zrozumialem to jaknajbardziej tak.

Taryfy mozna zmieniac a Ty masz prawo do rezygnacji z umowy wtedy.

Problem sie pojawia wtedy jak zmiana taryfy nie wynika z tego ze operator ja zmienil ale z tego ze zostala mu narzucona.

I teraz masz 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chozi: rzeczywiście, tak czy inaczej PGNiG tylko wnioskuje o zmianę cen URE je zatwierdza, a my nie mamy nic do gadania. Tzn. możesz wypowiedzieć umowę i zmienić dostawcę ;) ale będzie tylko drożej niż w PGNiG.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chozi: też to dostałem wczoraj na maila i już powoli się gubię w tym gunwie mówiąc szczerze..oczywiście nie mogą napisać wprost, co zdrożeje, dlaczego tak i co mogę wybrać jako klient od 30 lat. Tylko krecić i motać. W dupie mamy twoje 30 lat, chaaamie, jak ci się nie podoba to wypi**dalaj i to już! (Głosem Stonogi #pdk) Tak się traktuje Polaka robaka, butem w ziemię i tyle ( ͡