Wpis z mikrobloga

@schnzq: dokładnie, dobry jesteś xd my mamy go od roku, aczkolwiek ona używa z niego raczej tylko słupków, dopiero ostatnio zaczęła się jeszcze na nim kłaść. i jedyne co póki co się z nim dzieje, to że sizal, którym są obite słupki, wypadałoby już gdzieniegdzie trochę przyciąć, bo pojedyncze włoski dość mocno odstają. to twój musiał solidnie wykorzystywać potencjał tego drapaka xD
  • Odpowiedz
Mój lubi na nim leżeć od początku kiedy był małym kotkiem (1,5kg) ale trochę mu się urosło i jako 6,5kg kocur daje popalić półkom (ta jest jego ulubiona). Sizal niestety już się kończy, w kilku miejscach wychodzi już spod niego rurka. Chyba powoli czas rozejrzeć się za nowym, ale strasznie podrożały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@schnzq: no to ona waży połowę tego, co twój kot XD także to też ma tutaj na pewno znaczenie

no, wszystko drożeje masakrycznie niestety :( jeśli nie masz kasy na nowy drapak, to zerknij czy nie wyjdzie ci taniej kupno sznurka sizalowego i obwiązanie słupków na nowo, o ile pozostałe elementy drapaka są w spoko stanie
  • Odpowiedz
@black-kitsune: Nie wyjdzie taniej, te sznurki sizalowe też są drogie bo z ciekawości sprawdzałem czy nie byłoby to bardziej opłacalne od zakupu nowego (naprawa pojedynczego słupka to jakieś 80-90zł i dużo zabawy). No ale pozostałe słupki też są już mocno wyeksploatowane i zastanawiam się nad zakupem czegoś stabilniejszego i takiego, żeby kot nie wystawał leżąc, tylko ciężko o solidny i jednocześnie ładny drapak. I tak po tylu latach się już kilkukrotnie
  • Odpowiedz
@schnzq: aj, no to rzeczywiście opłacalniej jest kupić nowy drapak

stabilniejszego i takiego, żeby kot nie wystawał leżąc, tylko ciężko o solidny i jednocześnie ładny drapak


tu się nie zgodzę, myślę że choćby drapaki z Natural Paradise są bardzo eleganckie, a przy tym to ponoć jedne z najsolidniejszych drapaków. widziałam też zresztą dwa drapaki z tej firmy u znajomych i są mega. też mi się strasznie marzy w przyszłości. zerknij na
  • Odpowiedz