Wpis z mikrobloga

Hej #uk polećcie jakiś bank. Chcę zmienić z Barclays, bo w sumie nic nie oferują.

Widzę, że nationwide daje £200 za switch, ale czytalam, że mają słaba apke.

Chodzi mi najbardziej o:

-kompatybilność z garmin Pay (co mnie ogranicza do santander, revolut, starling czyli słabo)
-dobrze działająca apke/z dobrym interfejsem
-w miarę rozsądne ISA
-jakiś tam customer service w razie wu

Jakby coś, to założyłam to konto oszczędnościowe w santander, które bodajże @adriano30 polecał

Dzięki z góry i smacznej kawusi
Euthymol - Hej #uk polećcie jakiś bank. Chcę zmienić z Barclays, bo w sumie nic nie o...

źródło: comment_1666522111Vu15f3g7A9zGlgfE1RsQFy.jpg

Pobierz
  • 14
@Euthymol: strasznie sobie sama ograniczyłaś wybór... poleciłbym lloydsa, bo nigdy nie miałem problemów, oferują konto club lloyds z różnymi benefitami i oprocentowaniem na bazowym koncie i mają isę. Appka bardzo fajna. Customer service trochę siermiężny, ale skuteczny, większość rutynowych rzeczy działa bez zarzutu.
@Euthymol: mam u Loyds od lat i jest git. Natomiast co do kasy za switcha, jesli chcesz sie w to bawic to otworz drugie konto w jakims banku ktory nie placi obecnie za switch - u mnie byl to Barclays. Potem od razu przenies to konto do banku ktory placi za switch, np. first direct. Potem jak juz ci wyplaca za switcha to przenies to konto do innego banku ktory tez