Wpis z mikrobloga

@Paula_pi: dla p0laka to nie do pomyślenia, ale filozofia to jeden z najlepszych kierunków studiów jakie sobie można wybrać, bo to kierunek na którym dosłownie uczysz się myśleć. Ktoś wyżej już napisał, że po filozofii jest najniższy współczynnik bezrobocia. P0laczki zawsze wybierają jakieś kierunki po których szybko znajdą #!$%@?ą pracę, w której będą się dusić do końca życia, zamiast wybrać kierunek, który ich interesuje. Śmieszy mnie zawsze jak jakieś mośki po
@Czymsim: ale masz 12 lat idąc na studia czy 19/20? Bo czegoś nie rozumiem... też u mnie była lekka "presja", ale ja wiedziałem., że mam 3 ściezki. Studia i jakieś korpo, praca fizyczna u janusza albo własny biznes. Na biznes zbyt leniwy, u janusza #!$%@?, wiec zrobiłem studia, coś tam sie pokręciłem i teraz sobie klikm zdalnie za średnią krajową i jest git. OPka napisała jakby stuidia ja zgwałciły XD jak
@Skibidipapa: a myślałam ze uczelnie wyższe są po to żeby kazdy je skończył bo rodzice chcieli żeby ich dziecko było po studiach bo inaczej to co ludzie sobie pomyślą


@Paula_pi: Nieśmieszne i na siłę pisane. Daj już spokój
@Paula_pi: To kierunek który stawia mocno na rozwój, ale nie daje Ci żadnego konkretnego zawodu. Nie mniej jednak nie znam nikogo po filozofii kto w życiu by sobie nie poradził (a takich osób znam kilka), a to dlatego ze po prostu to ciężki jak sam #!$%@? kierunek. Wiem bo sam swojego czasu spróbowałem rok jako dodatkowy kierunek. Łatwo nie było.