Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jak nauczyć sąsiadów zamykania wewnętrznych drzwi na klatce schodowej? Wynajmuję mieszkanie na parterze w kilkupiętrowym bloku. O ile drzwi zewnętrzne są z reguły zamknięte, to te wewnątrz, dwa metry za zewnętrznymi codziennie ktoś otwiera i podpiera stopką by się nie zamykały. Klatka jest nieogrzewana i gdy drzwi są zamknięte przez dłuższy czas czuć wyraźną różnicę w temperaturze na klatce. W czasie nadchodzącej zimy będzie to na pewno dużo bardziej zauważalne, więc co mogę zrobić? Zepsuć stopkę? XD

#mieszkanie
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hiro95: nie chce Cię martwić ale będzie ciężko. Ja mam w bloku kilku starych dziadów emerytów, którym od lat tłukę do tych pustych łbów żeby nie zostawiali drzwi wejściowych otwartych na oścież. Nie da im się tego przetłumaczyć. Zawsze dostawałem odpowiedzi w stylu "no ale idę tylko do kiosku na 3 minuty" albo "łotwierom bo klatkę trzeba od czasu do czasu wywietrzyć". Nawet jakby #!$%@?ło smrodem z jakiegoś powodu to tak
@hiro95 ja miałam taką sytuację, ale co więcej: barany potrafiły zostawić otwarte zewnętrzne drzwi na noc, w mrozy a obok jest kaloryfer z termostatem odkręcony na pełną moc.
Jak zobaczyłam, że płacę więcej za ogrzewanie podwórka niż własnego mieszkania i którejś nocy znów było otwarte to zdemontowalam w #!$%@? stopkę xD