Wpis z mikrobloga

Zeźliłam się, ale jak zobaczyłam producenta to wszystko zrozumiałam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
kupiłam w biedrze, bo ktoś mi polecał, plant-based, wszystko na zielono, nutri score A xddddd, widzę V z listkiem (nie doczytałam mikroskopijnego napisu), u lala białko sojowe, białko pszenicy xd, czy wg. was branding jest nacechowany sugerowaniem, że jest to produkt wegański?
Otóż skład w komentarzu #wegetarianizm #weganizm
P.S. Niedobre
lunaria - Zeźliłam się, ale jak zobaczyłam producenta to wszystko zrozumiałam ( ͡° ʖ̯...

źródło: comment_1666738076T6I50DoXXsAyory9k4yZr1.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • 5
@lunaria najlepiej jest się zesrać ale nie powiedzieć dokładnie o co. Wszyscy muszą się domyślać że chodziło ci o to że produkt ma białka jaj. Mimo że z przodu jest napis vegetarian nie vegan. xD
  • Odpowiedz
@lunaria: pierwszy raz robiłaś zakupy w Polsce, że dałaś się tak naiwnie "złapać"? Tutaj trzeba sprawdzać skład, a nie sugerować się opakowaniem - i to nie dotyczy tylko wegańskiej/wegetariańskiej żywności.

A swoją drogą, nie widzę problemu, jest wyraźnie oznaczone, że jest wegetariańskie, dziwne, że tego nie sprawdzasz, będąc weganinem.
  • Odpowiedz
  • 0
przecież nie ma mięsa no to produkt wegański

Wy dziwaki o wszystko macie problem, byle tylko o Was mówić

@smutny_login: zapomniałam, że ja sobie tu nie podyskutuje i dokładnie tagujac przyjdą wszyscy striggerowani dieta, a nie c z tagu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@kiedys_wygram: O wiem wiem, to było wczoraj, ten wpis sprawił, że wrzuciłam swój, bo też nestle, też A i też robienie w bambuko grrrrrrrrrrrr muszę poczytać jak to się przyznaje
  • Odpowiedz
@lunaria: Jak dla mnie to jest mylące, ten znaczek "v" też jest mega głupio przemyślany bo wygląda identycznie dla wegan i wegetarian. Plant based też jest głupie moim zdaniem, skoro nie jest weganskie, tak samo marka "roślinne" która nie jest wegańska. Też to samo z nieuwagi raz kupiłem zakładając, że jest weganskie, bo byłem przekonany, że "garden gourmet" jest weganskie.
  • Odpowiedz
@Qlien: szczególnie, że jak poczytałam składy innych ich produktów, to raz mają wegańskie, raz wegetariańskie, taką samą szatę graficzną, tylko ten mini napisik na żółto kilkumilimetrowy sie zmienia ( ͡° ʖ̯ ͡°) plant based to dla mnie jakiś potworek marketingowy, w takim wypadku, można do tego dodać mięso i usmażyć na smalcu XD
  • Odpowiedz