Wpis z mikrobloga

#iptv #teleevidenie
Ale mam przypał z tym operatorem. Chcę opłacić pierwszy raz za listę, udało mi się w końcu uaktywnić wszystkie przyciski, wybrałem jako formę płatności voucher z kodwex.pl. No mam ten voucher i nie wiem co z nim zrobić. Napisałem pytanie do supportu jak mogę zapłacić voucherem ze strony kodwex.pl - w odpowiedzi dostałem "ok". I tyle. Nadal jestem w czarnej dupie...
Ktoś coś?
  • 16
@31337: Jak koszulkę zakładam to nie muszę pytać.
Voucher składający się z cyfr jako numer i cyfr jako pin.
W dziale o nazwie "Bitnovo" jest wybrana strona sprzedawcy i oznaczona jako rekomendowana, dlatego skorzystałem z tego doładowania. Jest tam również opis by skontaktować się z supportem w sprawie dalszych instrukcji... Dalszą instrukcją było zdawkowe "OK".
@Wiskoler_double: jak będziesz mieć dodany hajs, to zakładka zamówienie wybierasz sobie pakiet, zaznaczasz i potwierdzasz. Pokaże Ci się w moje usługi aktywny pakiet, klikasz na niego i masz linki m3u które używasz na tym urządzeniu na którym będziesz oglądać.
@Wiskoler_double: na kodwrx pewnie kupiłeś kupon Perfect Money i taką formę doładowania wybierasz na telee. Musisz się zarejestrować na PM i potem doladowujesz a i musisz kupić 9.18 euro bo PM pobiera prowizję.