Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #logikarozowychpaskow #pracbaza #korposwiat
Pracuje w korpo w dziale finansowym.
Miałem przygotować paczkę przelewów i ją puścić dalej.

Termin przelewów był hipotetycznie do piątku a to była środa.

Przygotowałem wszystko w środę ale nie mogłem puścić tego dalej bo program mi wywalał błąd.
Zgłosiłem do działu IT mailowo i do mojej kierowniczki ustnie.
W związku z tym że od czwartku szedłem na 2 tygodniowy urlop, poprosiłem moją kierowniczkę czy mogłaby to puścić ze swojego stanowiska i się tym zająć.

Odpowiedziała niema problemu.
Wracam z urlopu, okazuje się że są naliczone odsetki bo te przelewy nie poszły.
Wzywa mnie góra wraz z moją kierowniczką.

Przedstawiam sytuację jak to wtedy wyglądała.
A kierowniczka w żywe oczy, bez mrugnięcia mi mówi, że nie było takiej sytuacji, żebym ja ją o coś prosił.....

Pewnie mnie zwolnią a jak nie to sam się zwolnię. Bo powiedziałem po spotkaniu kierowniczce, że nie wiedziałem że mam do czynienia z taką szują.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635a2bccef1204b9ecd9ddf8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 56
@AnonimoweMirkoWyznania: Stara dobra zasada, kto pracuje z kobietami ten się w cyrku nie śmieje. Życzę ci aby nast razem los dał mi pracować z facetami, tam możesz przynajmniej dać komuś po mordzie albo ktoś może stracić honor, kobiety nie posiadają zdolności honorowej i takie rzeczy to dla nich norma. Równie dobrze mogła powiedzieć że sie boi zrobić przelewy i to twoja wina, efekt jest ten sam.
Pewnie mnie zwolnią a jak nie to sam się zwolnię. Bo powiedziałem po spotkaniu kierowniczce, że nie wiedziałem że mam do czynienia z taką szują.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jest to na pewno komfortowa dla Ciebie sytuacja, ale z tej lekcji da się wyciągnąć nauke:

1. Podkładka mailowa lub choćby przez komunikator. Zawsze i w każdej ważnej sprawie.
2. Trzeba znaleźć taką pracę, gdzie bezpośrednim przełożonym jest facet.
Stara dobra zasada, kto pracuje z kobietami ten się w cyrku nie śmieje.


@fan99: zawsze powtarzam ze zgodzilbym sie na stawke o 20% nizsza gdybym mial na papierze ze nie bedzie kobiet i hindusow.
Kobieta szef to rak, zdarzaja sie tez "mezczyzni" zachowujacy sie jak baby (humorki, niedopowiedzenia, emocje bez sensu) ale praktycznie kazda baba po 35 rz na jakimkolwiek stanowisku menedzerskim to ten sam dramat. Znalem jedna w zyciu ktora
Przecież płeć tu nie ma nic wspólnego ale trzeba pojechać po całej płci. I jak, warto było, jaja choć trochę urosły?


@AlienFromWenus: to nie jakis femoid decyduje o tym kto jest mezczyzna , tylko ludzie ktorzy cos moga - inni mezczyzni.
2. Trzeba znaleźć taką pracę, gdzie bezpośrednim przełożonym jest facet.


@Maly_Jasio: sa branze gdzie zawsze pojawi sie jakas idiotka, chociazby jako klient. Co zabawne jak zapytasz kobiety to one tez nie lubia pracowac z kobietami XD
@AnonimoweMirkoWyznania: Równie dobrze zamiast urlopu mogłeś mieć wypadek samochodowy i leżeć nieprzytomny. Zadaniem kierownika jest zorganizować i nadzorować obowiązki w taki sposób aby była zachowana ciągłość działalności. To ona powinna Cię odprawić przed urlopem. Jeżeli nikt nawet nie próbował się z Tobą kontaktować podczas urlopu to jaka w tym Twoja wina? Ja bym się nie przejmował i wykłócał się, że nie masz sobie nic do zarzucenia.