Wpis z mikrobloga

To jest dramat, knajpa za knajpą się zwija. Ale najgorsze jest to że nawet właściciele widzą w tym wyłącznie winę PIS. Tak, to akurat PIS teraz rządzi ale cała opozycja głosowała w sprawach które doprowadziły tak samo jak oni.

Przypominam że PIS, PO, Lewica, PSL, Polska głosowały zgodnie za:
- Lockdownami
- Zakazem prowadzenia biznesu przez wirusika kaszlu
- Polityką klimatyczną EU
- Odchodzeniem od węgla
- Gwałtownym odcięciem dostaw węgla z rosji
- Dodrukiem pieniędzy

Tymczasem jedyna partia która głosowała przeciwko tym szalonym pomysłom ma jedynie 5% poparcia bo nie lubi LGBT i aborcji

#gastronomia #bekazlewactwa #biznes #wlasnafirma #gospodarka #koronawirus #ukraina #polityka
Viado - To jest dramat, knajpa za knajpą się zwija. Ale najgorsze jest to że nawet wł...

źródło: comment_1667132455dXpHwSyfe8tAa9IzXMSBjN.jpg

Pobierz
  • 135
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viado: wysoka inflacja ludzie zaczynają oszczędzać rezygnują z jedzenia na mieście a tu były burgery za 30zl. Niedługo zaczną zamykać się barberzy
@Viado z ciekawości, bo nie wiem - jak w sprawie alternatywnych źródeł energii głosowały wymienione partie, a jak pis? Jaki wpływ na decyzję dotyczące budowy elektrowni atomowych miały wymienione partie, a jaki wpływ miał pis?
Bo rozpatrywanie polityki energetycznej mówiąc o głosowaniu w sprawie węgla, a nie mówiąc o zapewnieniu alternatyw, to jak mówienie, że chce się zdjąć dresy przed wyjściem do teatru, nie wspominając, że chce się założyć spodnie do garnituru.
@Viado: Czego chcieć od przygłupów którzy nie rozumieją mentzena (który jakieś tam wykształcenie w tej dziedzinie ma) za to wolą robić bożków z mądrych inaczej jak zandberg i Biedroń a do niedawna jeszcze petru xD
@Viado ja rozumiem, że ceny prądu to nieporozumienie i wina jest tylko i wyłącznie po stronie PiSu, ale przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą zapomnieli, że mogą z dostawcą energii podpisywać umowy na dostawie prądu na wynegocjowanych stawkach. Np mogli w styczniu podpisać umowę na 3 lata i zachować cenę prądu ze stycznia tego roku.
@Viado tak 21tysiecy xD Jezu jaka bujda. Ciekawe co oni tam mają na prąd , że taki rachunek dostali. Moja szefowa w cateringu rachunek ma około 15 tysięcy. Kotły na prąd bo gotowanie na szpitale . Maszyny do wędlin , siekania warzyw itd. a burgerownaia ma większy rachunek niż ona xD ja pierodle co za kłamstwo i jeszcze ten napis lokal do wynajęcia. Ktoś sobie reklamę robi na głupich ludziach.