Wpis z mikrobloga

Z ciekawości rzuciłem okiem co tam u naszego patointeligenta i chłop wrzuca filmik, że będzie się ubiegał o fotel prezydenta. Za prawie 20 lat ale jednak. Nie wiem czy to bait, żart czy to tak na serio, ale jeśli te pierwsze to takie sobie, a jeżeli to ostatnie to XD.
- Po pierwsze jak go teraz skażą, to będzie mógł się ubiegać co najwyżej o fotel Marcus pod warunkiem, że będzie go trzymał z dala od budynków rządowych, ale załóżmy że go nie skażą:
- Nie ma to jak główna reforma to legalizacja zioła. W ogóle nie było już takich partii i osób. #!$%@? w politykę, jakoś się zateguje, ale zioło ma być legalne. No może i fajnie byłoby je zalegalizować ale robienie z tego swojego głównego punktu jest dziecinne (a do kogo ta partia jest kierowana?)
- Za 7 lat, to on co najprawdopodobniej kupi sobie ten dyplom na bazarze niż będzie mu się chciało tracić życie na studia. Chyba nikt mu nie powiedział, że mózg podobnie jak mięśnie z czasem się starzeje i wiedza przychodzi coraz trudniej. No i musiałby sobie odłożyć sporo gotówki by przy takim stylu życia nagle pozwolić sobie na 5-6 lat zakuwania i studiowania.
- Argument z przedsiębiorcami bardzo trafiony - też uważam, że każdy w Polsce powinien zostać przedsiębiorcą i zarabiać 4 średnie krajowe (tylko kto wtedy będzie zarabiał minimalną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
#polskirap #mata2040 #mata #420 #narkotykizawszespoko #hiphop
amstaf01 - Z ciekawości rzuciłem okiem co tam u naszego patointeligenta i chłop wrzuc...

źródło: comment_1667206728Z0WQUfXArjrQDDFFtwG9H4.jpg

Pobierz
  • 8
@amstaf01: ma większe szanse na sukces niż ludzie, którzy gadają z sensem bo 1) ma kase na marketing 2) wyborcza i newsweek go poprą. Ludzie i tak głosują emocjami i tym co im się wydaje, bez głębszego przemyślenia, więc postulaty to akurat mała część tego co trzeba mieć by wygrać ten plebiscyt popularności
@amstaf01: Kukiz i Hołownia pokazali, że ludzie chętnie na celebrytów głosują. Jakby się taki Mata zdecydował, to przecież dla partii rządzącej strzał w dziesiątkę. Czemu? Bo osoby starsze i w średnim wieku i tak wybierają zwykle między PO i PIS, więc tu nie ma różnicy, ALE młodzi to już co innego. Jakby się okazało, że nagle by się wszyscy młodzi skrzyknęli na jakąś małą patyjkę to mogliby im tam krwi napsuć.