Wpis z mikrobloga

użytkownik @hebato zachęcił mnie swoim wpisem do tego, żeby znowu spróbować nauki #swift

A komentarze pod jego wpisami i to co mówi Paul z filmiku wprowadzającego - Day 0 "100 Says of SwiftUI" - pokazują, że jednak dobrze żeby gdzieś dokumentować swój "postęp", w związku z czym postaram się to robić, co mnie też zmotywuje do działania. Mam nadzieję :)

Zaczynam od totalnego zera. Nie mam żadnych podstaw jeżeli chodzi o #programowanie #ios dlatego #naukaprogramowania może mnie przerosnąć ale nie chcę się poddać i spróbuję chociażby te 100 dni :)

Będę pracował tylko na maku (MBA M1 oraz ewentualnie iPhone i iPad jak będą potrzebne) . Może z czasem rozbuduję ale na chwilę obecną nie mam na to miejsca. Dziennie będę starał się poświęcić na naukę właśnie około godzinki. Nie mam zamiaru na razie zmieniać pracy ale kto wie co czas pokażę. Mój angielski w stopniu komunikatywnym więc posiłkuję się automatycznym translatorem z YT i z tego Dnia 0 widzę, że nawet daje to radę.

Zacznę od właśnie 100DoS

Nie chce konkurować z nikim bo nie sądzę, że będę w stanie ale naprawdę chciałbym żeby to na mnie pozytywnie wpłynęło. Mówię o tym udostępnianiu postępów.

Jak ktoś nie chce tego czytać to zakładam tag #insiderswiftuje żeby można było zablokować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzień 0 za nami
  • 6