Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Kolobrzeg.... Am bak!( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Przez tą mgłę nie będę mógł podziwiać widoczków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Obłożenie minimalne na pociągu, nie spodziewałem się tego. Myślałem, że jeszcze dziś rano tłumy będą migrować w dalsze części kraju, a tu proszę.

A już niedługo święto, gdzie reszta kraju robi burdy i zadymy, a poznaniaki jedzo pyszne rogale ()

A dziś widzimy się:
68101 BOSMAN
07:17 Poznań Główny - Kołobrzeg 11:21

84100/1 GWAREK
15:00 Białogard - Poznań Główny 18:27

#pkp #intercity #pkpintercity #pociag #poznan #kolobrzeg #podroze #praca #pracbaza #100twarzykolejarzy #atencyjnymaszynista #kolej
Pociongowy - Kolobrzeg.... Am bak!(ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
Przez tą mgłę nie będę mógł podziwia...

źródło: comment_1667285559ZnoQlEPPUH2WFuwhk5xD8G.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@thority:
Wykopków - 0
Chyba jakiegoś jednego Rumuna...( _)

@jednorekibadnyta: @jmuhha:
Dziś warunki są względnie dobre, ponieważ widoczność to jakieś 200 do 350 m. Zatem dziś jadę prędkością rozkładową z niewielkimi ograniczeniami w miejscach z gorszą widocznością.
To Czy pociąg jedzie wolniej niż zakłada rozkład zależy od decyzji maszynisty w takim przypadku. To my, analizując rozkład jazdy, w którym mamy zaznaczone postoje handlowe, posiadaną znajomość szlaku,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sztach: jeżdżę, a co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TheDzemo: nawiązujesz do czegoś czy to jest twoje przemyślenie tak po prostu? Nie wiem za bardzo jak się do tego odnieść.
Ale patrząc na to jakie frekwencje są w pociągach w ostatnich miesiącach, to jednak znaczenie kolei mocno wzrasta - czy to w połączeniach regionalnych, czy dalekobieżnych.
@Pociongowy Jestem konduktorem od dobrych kilku lat, jeżdżę właśnie na osobowych pociągach głównie wewnątrz województwa więc z doświadczenia wiem że ludzie pomiędzy małymi miejscowościami jeżdżą głównie na cmentarze, a i między dużym miastem a nieco mniejszym miastem też sporo ludzi, od rana to właśnie z dużych miast na prowincje jadą bo pełniutko było dziś ()

I zgadzam się, sporo ludzi wraca do kolei jako środka