Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Zastanawia mnie jedno. Przeglądam IG Moniki i przypomniałam sobie o zdjęciu z 10 września, kiedy w Warszawie udzielała SAMA wywiadu. To zdjęcie z przygotowań. Ewidentnie widać, że to Mikołaj. Co by z nią tam robił? Tym bardziej, że jak wiemy, nie jest z Warszawy… i jak się nie mylę, to nie byli jeszcze parą wtedy w hotelu. Patrząc na to, co obecnie dzieje się w hotelu, za cholerę nie rozumiem czemu oni są mimo wszystko tak blisko. Dwie wersje. Albo Monia ślepo do końca w niego była wpatrzona i nadal jest z nim w friendzonie, albo coś się dalej wydarzy… chociaż w to drugie już nie wierze patrząc po zachowaniu tego dupka. W dwa dni przestałam go całkiem lubić. Co myślicie? Taka luźna dyskusja, bez spiny :)
werchm - #hotelparadise Zastanawia mnie jedno. Przeglądam IG Moniki i przypomniałam s...

źródło: comment_1667300917xn4mBdGHSRXleTmonMKXCL.jpg

Pobierz
  • 17
@werchm: nie wierze, ze sa razem i nie chcialabym, zeby byli razem, bo Monika zasluguje na kogos o wieleeeee lepszego. Przychylam sie - niestety - do opcji numer 1 (,) podejrzewam tez, ze Mikolaj ma jakis "biznes" w tym, ze jest z nia tak blisko, moze przewidzial jak jego zachowanie zostanie odebrane i teraz gra oddanego przyjaciela, zeby sie wybielic, czyli dokladnie to samo zachowanie co w