Wpis z mikrobloga

@heban1: z tego co nam serwuje i montuje produkcja to żadnych,
czy to przez rozmowy czy ,,cieplejsze'' relacje Miki nie pokazano nam takich znaków,
no oprócz gadek że chce z nią dojść do finału i jej ufa
@iwalkwithshadovvs: no to akurat pokazali ale to więcej była beka z tego niż rzeczywista rzeczywistość no i jedyny taki moment ,,bliskości'' ich pokazali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
,,mizianie'' takie bliskie w ich w łóżku nie było pokazane,no chyba że jakoś przegapiłam ten moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iwalkwithshadovvs: nie rozumiem o czym piszesz ,przytulanki tego typu tam to norma,serio,nie widzę w tym ,,głębszej'' relacji,
np.Marek tez ostatnio bardzo ,,mocno'' przytulał Gabi czy Grześ Aleksandrę , i ...... myślisz że są,,zakochaną parą ''?

@ddonewry927: serio? no to widać te ,,odgłosy '' mi umknęły ( ͡° ͜ʖ ͡°)może coś jedli, a może Miki tosty wcinał ,on lubi i często zajada coś po nocy ( ͡
@Szuruburu102: aaa no widzisz ,nie załapałam tego bo fakt często z słuchawkami śmigam i coś tam nadrabiam z pracy :)może i to słyszałam ale myślałam ze to Angela i Dejw bo oni co chwilę tam mlaskają jak nie drą pysków czy ona z tym śmiechem nadaje :)