Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wczoraj byłem wymienić dekodery od telewizji satelitarnej z cyfrowego polsatu bo szwankowały. Umowę mam obecnie na czas nieokreślony z określonym pakietem kanałów.
Podczas wymiany podpisałem tylko protokoły wymiany sprzętu. Facet chciał mi wcisnąć nową umowę na 2 lata ale nie chciałem. Przychodzę do domu i po podłączeniu okazuje się że mam wszystkie kanały. Nawet te sportowe których nie ma w najdroższym pakiecie bez wykupienia ich. Nie ma chyba tylko tych erotycznych. Czy teraz jest jakaś akcja promocyjna? Czy ma to związek z wymianą sprzętu? Czy facet coś #!$%@?ł w systemie przy szykowaniu oferty i naodblokowywał kanały?

#cyfrowypolsat #polsat #polsatbox #telewizja #telewizjasatelitarna
maniok - Wczoraj byłem wymienić dekodery od telewizji satelitarnej z cyfrowego polsat...

źródło: comment_1667557610H4huEYcbHWoIhCXrhwvlJg.jpg

Pobierz
  • 8
@maniok: Wygląda jakby raczej nie zostały zaktualizowane uprawnienia na Twojej nowej karcie abonenckiej i odbierasz na razie pełny pakiet. Jak masz dostęp do icok to sprawdź dla pewności czy nie wprowadzono żadnych zmian programowych w Twoim abonencie, ale myślę, że chyba byś widział, że je podpisujesz
To jest normalne, za kilka dni już będziesz miał swój pakiet, to jest tak że dekdoer ma uprawnienia po wymianie do wszytskich kanałów przez jakiś czas. Najlepiej zadzwoń na infolinię i się dowiedz, ale jeśli nie podpisałeś umowy w punkcie to nic nie powinno byc namieszane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JaTuTylkoNaMoment: na nowych warunkach ten sam pakiet 20zl drożej a proponował mi 10zl taniej ale połowę kanałów z tego co mam teraz. Jak 2 lata temu podpisałem umowę to dzięki jednemu z mireczków który tam wtedy pracował uzyskałem dodatkowe kanały w cenie zwykłego pakietu. Dopóki nie będą chcieli mi podnieść stawki za to co mam teraz to zostawia to jak jest