Wpis z mikrobloga

Co polecacie na mocno zpachany nos ?


@Riido: Sposób na zatkany nos w załączniku.

Przy okazji coś warte zapamiętania.

Nie stawia się spacji PRZED: kropką, wielokropkiem, dwukropkiem, wykrzyknikiem, przecinkiem, znakiem zapytania, nawiasem zamykającym, cudzysłowem zamykającym.
StaryWedrowiec - > Co polecacie na mocno zpachany nos ?

@Riido: Sposób na zatkany ...
@Jakis_Leszek: z moich doswiadczen wynika ze latwiej sie #!$%@? w otrivin niz cpanie, alkoholizm czy nalogowe palenie. Pierwszym razem po roku uzywania udalo mi sie rzucic z pomoca jakiegos leku na recepte to po pierwszym lepszym przeziebieniu i uzywaniu tego gowna przez niecaly tydzien znowu wrocilem do nalogu i rzucilem dopiero po 7 latach w te wakacje
@John_Ufolud: rozumiem Twój tok myślenia. Jak wgl się w to #!$%@?? Bo zawsze mnie zastanawia jak ludzie #!$%@? się w psikacz do nosa?

Przeziębienie i używałeś dłużej niż tydzień bo nie chciałeś mieć kataru? Czy leczyłeś nos po ćpaniu?

Używałem tego czasami gdy byłem chory, pomagało. Natomiast do leczenia zatkanego nosa po ćpaniu lub podczas ćpania nigdy się to u mnie nie spisywałoxD

zrób matce terapie sudafedem przez tydzień i niech
@Jakis_Leszek: Jakis #!$%@? niemyty przyszedl chory do szkoly w podstawówie i mnie poskladalo na 2 tygodnie a przy okazji zarazilem matke i zaczelismy to brac. Działało na zatkany nos, a przy katarze tylko pogarszalo sytuacje. Odstawic sie nie dalo bo odpalal sie wtedy calkowicie zatkany nos + gęsty katar wiec cieklo ci z kichawy i nie bylo opcji zeby to wciagnac ani wysmarkac