Wpis z mikrobloga

Mam taką przecudowną świeczkę, o najbardziej świątecznym zapachu jaki można sobie wyobrazić. Korzenny, słodki, jakby ktoś wypiekał pierniczki.

Czy znacie perfumki, które mogą pachnieć podobnie? :D

Swoją drogą, jeśli tak jak ja uwielbiacie tego typu zapachy - mega polecam tę świeczkę i inne zapachy od tej Pani. Dostaniecie na Instagramie. To żaden post sponsorowany, ale jeszcze nigdy żadna świeczka nie była tak mocno wyczuwalna w całym domu jak ta. Jest meeeega mocna, czuję się ją z każdym wdechem xD i to zapach tak piękny, że chce mieć takie perfumki xD

#perfumy
Pobierz akNe - Mam taką przecudowną świeczkę, o najbardziej świątecznym zapachu jaki można so...
źródło: comment_1667670211pUzxVWW6GU1DSsd4u2LlCF.jpg
  • 10
@akNe: Na przyszłość zapisz sobie stronkę fragrantica.pl tam jest w menu zakładka perfumy -> szukaje po nutach, wpisujesz te, które mają być w perfumach i jest opcja wpisania tych, których nie chcesz. Najlepiej wpisywać nuty od tych, które koniecznie chcesz mieć w perfumach, bo często jak dodasz kolejny składnik, którego poprzednie wyniki nie mają to one znikają.
fragre znam :D ale czymże jest ona w porównaniu do doświadczenia perfumkowych wykopkow(ʘʘ)


@akNe: a to przeprasam, nie skojarzyłem nicku z tagu, myślałem że ktoś tu zajrzał do nas nowy ;) Niestety z tego co ja poznałem do tej pory nie mam nic dyniowego do polecenia :(