Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
No i to jest porządna firma, nie to co NHS w którym jako premię raz dostałem przeterminowany voucher do Costy na dziesięć funtów ważny do 31 grudnia a rozdany w styczniu następnego roku bo osoba która miała dystrybuować poszła na zwolnienie a drugi raz plastikowy bidon z logo szpitala xD

#uk #pracbaza #chwalesie
MarianoaItaliano - No i to jest porządna firma, nie to co NHS w którym jako premię ra...

źródło: comment_16679895439xPJRs8qlHW1WJoivQiQoD.jpg

Pobierz
  • 18
@MarianoaItaliano: No ale to z krwawicy studentow;), macie tam (na uniwersytetach) miec chyba strajk (o warunki, pension i podwyzki), do tego rozne grupy studentow (tez zagranicznych, np u nas w Manchesterze) proboja pozywac uczelnie za nauczanie w czasie lockdown'ow (pelnoplatne za jak oni to insynuja "nauke online"), do tego uczelnie marudza ze lokalne oplaty zamrozone na £9k i po inflacji coraz mniej sa warte i ze Rishi musi sypnac £ na
@kaktusak: Jakby NHS płacił dobrze to by nie było problemów ale skoro #!$%@?ą pieniądze na ulotki i kalendarze i inne głupoty, zamiast na staff to jest co jest. Pracowałem w NHS 4 lata w tym 2 w laboratorium zaraz po studiach a potem 2 lata w HR jako admin, dziwić się że nie ma kto wypełnić etatów skoro w Lidlu płacono wtedy 12 funtów za godzinę a za opiekę nad ludźmi
@MarianoaItaliano gratuluję! 12-15k za rok to mało, na mojej uczelni i kierunku roczne czesne dla studentów zagranicznych 28-30k wynosi. Jako ciekawostkę dodam że nie tak dawno mój Provost w Guardianie się żalił że uczelni „do pierwszego nie starcza", pomimo, że ponad 50% studentów ma status studentów zagranicznych.