Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 253
#rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkty. Też prowadzicie taką listę jak poniżej z terminem przydatności? Ostatnio siora powiedziała mi, że mam nierówno pod sufitem :) ale ja widzę same zalety w takiej tabelce. Na przykład dzięki niej wiem co muszę w pierwszej kolejności zjeść czy jak mam ochotę na konkretne danie to wystarczy szybki rzut oka w sklepie na listę i wiem jakich składników brakuje i co muszę kupić
Ar_0 - #rozowepaski #pytanie do was. Jak radzicie sobie w #kuchnia ? Chodzi o produkt...

źródło: comment_16680636676CGGccFfRyHUZg7s4qO0yC.jpg

Pobierz
  • 159
@Ar_0: No ale żeby notować datę przydatności do spożycia cynamonu albo gałki muszkatołowej?! 20 lat po Twojej śmierci będzie można spokojnie tego użyć do gotowania.
Dawno temu UE powinna wprowadzić standard znakowania żywności jakimiś rfidami czy qr-kodami, co by mogli produkować lodówki które pamiętają co tam było wsadzone i kiedy otworzone. Budzisz się a tu wiadomość "hej wykopek, tu lodówka, te parówki to może dzisiaj na śniadanie zjedz. A jak będziesz wracał z roboty to kup kabanoski bo się kończą"
@Ar_0: z jednej strony spoko pomysł, z drugiej natomiast ciężko mi to sobie wyobrazić. Z jaką częstotliwością aktualizujesz tabele? Czy nie jest to czasochłonne?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ar_0: Z jaką częstotliwością aktualizujesz tabele? Czy nie jest to czasochłonne?

@PanCate: przy usuwaniu to na bieżąco, teraz na przykład ryż gotuje. Ostatni woreczek z pudełka to od razu na komórce usunąłem go z listy. Przy zakupie to zależy od tego jak mi się chce. W sklepie w trakcie wkładania towaru do koszyka albo w chacie w trakcie układania na półkach

@Ar_0: No ale żeby notować datę przydatności do
@Ar_0: pracujesz w CAMO? XD ale serio jeżeli kręcą cię takie tabletki to jest to ścieżka kariery, którą powinieneś się zainteresować
@Ar_0: Dla neurotypowych to brzmi jak #!$%@? idea ale ludzie na spektrum poczuli zimny dreszcz schodzący po plecach jak zobaczyli taka tabelkę. :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ar_0: Dla neurotypowych to brzmi jak #!$%@? idea ale ludzie na spektrum poczuli zimny dreszcz schodzący po plecach jak zobaczyli taka tabelkę. :D

@towbie: a uważałem się za kogoś w miarę normalnego który za bardzo lubi tabelki ( ). Mam jeszcze jedną dla #rdr2 które od czasu do czasu ogrywam xD

@Ar_0: pracujesz w CAMO? XD ale serio jeżeli kręcą cię takie tabletki
Ar0 - > @Ar0: Dla neurotypowych to brzmi jak #!$%@? idea ale ludzie na spektrum poczu...

źródło: comment_16681518106iO1Cg6a5y2YoaPPffeiD2.jpg

Pobierz