Wpis z mikrobloga

@Fheat: dwa tygodnie temu kupowałem tam buty, mając identyczny rozmiar stopy, wybrałem 42 i są minimalnie za duże, wkładka rozwiązała problem. Myślę, że dużo zależy od modelu, nie sądzę by taka reguła dotyczyła wszystkich produktów.
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Jak nie będę mógł się zdecydować, nie dostanę dobrej rady z rozmiarami to nie będę kupował w zalando. Pewnie i tak przejdę się w środę po sklepach, jak nic nie będzie ciekawego to zamówię buty.

@mxmilian: Wiem, dlatego pytam ludzi. Może ktoś miał podobny problem, albo ma buty 42 i powie mi jaką ma stopę.
  • Odpowiedz
@Fheat: Pomimo, że obydwa rozwiązanie są niekomfortowe, to w za dużych da się jaki tako chodzić, ale nie jest to wygodne i but się szybciej zużywa (w skrajnych przypadkach można nabawić się kontuzji). W za dużych można stać w miejscu, siedzieć (prezentować się), w za małych nawet siedzenie jest katorgą. Z drugiej strony nieco za małe buty, można nieco rozciągnąć lub rozchodzić. Kupiłem za małe o pół centymetra conversy - nienawidzę
  • Odpowiedz
@mxmilian: Zrobię tak jak mówiłem, przejdę się po sklepach w środę i zobaczę czy jest coś ciekawego. Jak nie to kierunek zalando, najwyżej jak znowu rozmiar będzie zły to wymiennie i będę się męczył w starych butach. ;/
  • Odpowiedz