Wpis z mikrobloga

Mircy jest taka sytuacja, mamy sąsiadów nad nami ktorzy maja juz roczne dziecko, matka tego dziecka od 6:30 (bo chyba tak wstaje) rzuca mu jakies zabawki na podloge, generalnie slychac jakby ktos jakies kule rzucal, my z rozowa z racji wykonywanej pracy chodzimy troche pozniej spac ale za to wstajemy tez pozniej i caly czas nas budza i nie daja juz pozniej w spokoju zasnac, bylismy zwrocic uwage, nie pomoglo, bylismy na policji, nie pomoglo i teraz pytanie czy jest jakakolwiek szansa na zalatwienie tej sprawy przez sąd? #prawo
  • 121
  • Odpowiedz
coś kiedyś czytałem że ten dźwięk rzucania kul na podłogę w blokach z wielkiej plyty moze byc powodowany przez naprężenia zbrojenia stalowego.


@heez: Nie no co Ty, jak się wprowadzasz na ostatnie piętro to dostajesz taką kulkę do rzucania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Moonastro ja miałem odwrotnie 23-1:00, biegające dziecko nad głową. Nic z tym nie zrobisz i wiem jak to wqrwia niesamowicie. Szczególnie, jak dochodzi kwestia tego, że nie możesz się wyspać.

Zaraz zleca się obrońcy dzieci, że to tylko KASZOJAD i rodzice są bezradni, a najlepiej to ty się wyprowadź xD

Masz kilka opcji:
1) być złośliwym i wiercić jedna dziurkę przy suficie, nad pokojem dzieciaka o godzinie 21:50, przez 5 min.
Ewentualnie
  • Odpowiedz
@Meciek dlaczego okłamujecie Opa? Nie będzie lepiej. @Moonastro ja mam taką samą sytuację ale z dziećmi w wieku +/-6 lat. Codziennie jakieś rzucanie piłkami, darcie r6ja, rodzice też drą r6ja rzucanie rzeczami o podłogę. To norma. Według mnie zależy to od wychowania. Zauważyłam że jak jest stary w domu to te kaszojady są cichsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)- natomiast jak di nich przychodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@Moonastro tak jest takie prawo nazywa się wyprowadź się i kup sobie dom. Mieszkając w bloku zawsze ty narzucasz innym swoje zachowanie, bo chcesz się czuć swobodnie ale działa to też w drugą stronę. Dziecko jak dziecko, bawi się bo od tego jest dzieciństwo. A to że wy tam robicie na showupie, to nikogo nie interesuje, że wy musicie później wstawać.
  • Odpowiedz
@Moonastro u mnie somsisdy zrobiły sobie remont i teraz wszystko od nich słychać jakby byli u mnie w mieszkaniu, więc jak tylko słyszą fsmiliade i inne koła fortuny, to puszczam im interesujące rzeczy
  • Odpowiedz
@Doktor_Proton tak, zajebisty pomysł. Obudz dzieciaka i sluchaj przez godzinę jak ryczy xD sam to wymysliles?


Ch#j mnie obchodzi ryczące dziecko. Czy szczekający pies sąsiadów.
Nie umiesz wychowywać gowniaka, to wyprowadź się za miasto.
Jak mieszkasz w bloku, to stanowisz wspólnotę i masz obowiązek nie zakłócać miru domowego pozostałych mieszkańców. Tak i zakłócenie miru, to nie jest spuszczanie wody w kiblu, czy spadający pilot na podłogę.
  • Odpowiedz